Na sygnale

Awantura w autobusie MPK. Pasażer zagroził kierowcy bronią

2017-05-11, Autor: bas

W środę wieczorem w podwrocławskiej miejscowości Wysoka doszło do awantury w autobusie MPK. Po tym, jak kierowca próbował wyprosić z pojazdu pasażera podróżującego z psem bez kagańca, mężczyzna zagroził kierowcy użyciem broni.

Reklama

Do zdarzenia doszło po godzinie 18:00. – Do autobusu wszedł mężczyzna z psem. Zwierze nie miało założonego kagańca, dlatego kierowca wyszedł z kabiny i zwrócił pasażerowi uwagę – relacjonuje nadkom. Krzysztof Zaporowski z dolnośląskiej policji.

Gdy się okazało, że mężczyzna nie posiada kagańca, kierowca zgodnie z regulaminem MPK wyprosił go z pojazdu. – Mężczyzna zdenerwował się, następnie wyszedł razem z psem z pojazdu i będąc już na zewnątrz, wyciągnął przedmiot przypominający broń i skierował go w kierunku kierowcy – dodaje policjant.

Po chwili mężczyzna oddalił się z miejsca zdarzenia. Obecnie policja stara się ustalić tożsamość sprawcy i wyjaśnić wszystkie okoliczności zdarzenia.

Oceń publikację: + 1 + 3 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~Basten 2017-05-12
    11:46:32

    5 1

    Co za patologia, brak słów na takich osobników. A co do kierowcy to mam nadzieje, że się nie zrazi tą sytuacją i nadal będzie zwracał uwagę źle zachowującym się pasażerom, co zdecydowanie pochwalam.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.