Reklama

Awarie szlabanów we Wrocławiu. Auta stoją w korkach, komunikacja opóźniona

Do awarii rogatek doszło w piątkowe popołudnie m.in. na Grota-Roweckiego, a także na ul. Zwycięskiej we Wrocławiu - to właśnie tam kierowca wjechał pod szlaban. Czytelnicy informują o dużych korkach, komunikacja nie dojeżdża na czas. 

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA

 

- Awaria rogatek na Grota-Roweckiego, autobusy 112, 113, 612 i 903 stoją. Objazdów na tę chwilę nie ma. Opóźnienia tak ok 50-80 minut więc w sumie raptem 15 minut ponad normę na tę godzinę. Korek przez całą Borowską aż do Ślicznej, stoją też linie 143, 145, 136, K - informuje czytelnik Dawid. Podobna sytuacja jest na Zwycięskiej, tam kierowca wjechał pod zamykający się szlaban. 

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 26/11/2024 18:12
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości