Wiadomości
Bezkrwawe polowanie. Po Wrocławiu biegał łoś [ZDJĘCIA]
W poniedziałek od wczesnych godzin porannych w różnych częściach miasta widziany był biegający łoś. Potężne zwierzę udało się złapać i jest już bezpieczne.
Jak informuje rzecznik straży miejskiej, Waldemar Forysiak, w poniedziałkowy poranek, o godz. 5:00, samica łosia była widziana w parku Stanisława Tołpy. Po południu zwierzę udało się namierzyć i złapać w okolicy ulicy Spółdzielczej.
Samica została uśpiona przez lekarza weterynarii i z pomocą strażników miejskich przeniesiono ją na prowizorycznych noszach do samochodu. W akcji brało udział siedmiu mężczyzn.
Schwytany łoś został wywieziony do lasu.
Zobacz także
Komentarze (0):
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Najczęściej czytane
-
Od 1 stycznia 2021 MPK Wrocław będzie darmowe dla kolejnej grupy. Inni zapłacą więcej
81618 -
Wypadek we wrocławskim zoo. Nie żyje roczny gibon
45399 -
Wrocław: Te przychodnie będą szczepić na koronawirusa [LISTA PLACÓWEK]
31680 -
Wrocławski ginekolog żądał łapówek za usługi w szpitalu. Prokuratura szuka jego pacjentek
16635 -
Od 2021 wzrosły nie tylko ceny biletów MPK Wrocław, ale i kary za jazdę „na gapę”
15327
Najczęściej komentowane
-
Wrocław znów w czołówce najbardziej zanieczyszczonych miast na świecie
2 -
Coraz więcej domów, zbyt wąska ulica. Rozbudowy nie będzie: miasto spowolniło ruch [ZDJĘCIA]
2 -
Od 1 stycznia 2021 MPK Wrocław będzie darmowe dla kolejnej grupy. Inni zapłacą więcej
2 -
Seniorzy do punktu szczepień COVID-19 pojadą taksówkami za darmo
1 -
Zmiana nazwy pl. Jana Pawła II we Wrocławiu. Jest decyzja rady miejskiej
1
Alert TuWrocław
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!
Wyślij alert