W najbliższych dniach – od 23 czerwca do 7 lipca – filmowcy będą realizowali zdjęcia do serialu Disneya we Wrocławiu. To wiąże się z wieloma ograniczeniami dla kierowców. Sprawdźcie, gdzie nie będzie przejazdu!
Utrudnień możemy spodziewać się nie tylko w rejonie ścisłego centrum - filmowcy pojawią się m.in. w Teatrze Muzycznym Capitol, na Uniwersytecie Przyrodniczym czy siedzibie NOT.
Breslau (tytuł roboczy) to ośmioodcinkowy serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w 1936 roku we Wrocławiu (ówczesnym Breslau). Komisarz Franz Podolsky pracuje nad sprawą brutalnego morderstwa. W związku ze zbliżającymi się igrzyskami olimpijskimi presja na rozwikłanie zagadki jest olbrzymia…
Reżyserem serialu jest Leszek Dawid („Jesteś Bogiem”, „Ki”), a za scenariusz odpowiadają Bartosz Janiszewski i Magdalena Żakowska. W rolach głównych zobaczymy m.in. Tomasza Schuchardta („Jesteś Bogiem”, „Chrzest”), Agatę Kuleszę („Róża”, „Ida”) i Sandrę Drzymalską („IO”, „Filip”). Producentem serialu jest ATM Grupa.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze