Wiadomości

Dodatkowe autobusy i tramwaje dowiozą kibiców na mecz z Ruchem

2012-02-17, Autor: tm
Jak zwykle przy okazji meczów rozgrywanych na Stadionie Miejskim, w sobotę na ulicach Wrocławia pojawią się specjalne linie autobusowe i tramwajowe, które dowiozą kibiców na spotkanie Śląska Wrocław z Ruchem Chorzów. Dodatkowa komunikacja zacznie jeździć na dwie godziny przez początkiem imprezy.

Sobotni mecz Śląska Wrocław z Ruchem Chorzów (godz. 18) zainauguruje rundę wiosenną T-Mobile Ekstraklasy. Podobnie jak to się działo jesienią przy okazji każdej imprezy na Stadionie Miejskim, również tym razem magistrat uruchomi specjalne linie autobusowe i tramwajowe, które pomogą kibicom dojechać na stadion. Dodatkowe autobusy i tramwaje rozwiozą też widzów po meczu.

DOWÓZ KIBICÓW NA MECZ

T1 (tramwajowa linia specjalna)

Leśnica – Średzka – Kosmonautów - Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Galeria Dominikańska

Tramwaje będą kursowały z częstotliwością co około 10 minut w godzinach od 16:00 do 17:45 (ostatni kurs z Galerii Dominikańskiej).

S1 (autobusowa linia specjalna)

Rynek – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka - Królewiecka – Stadion Wrocław (Królewiecka)

Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Milenijna - Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Rynek

Autobusy będą kursowały z częstotliwością co około 7,5 minuty w godzinach od 16:00 do 17:45 (ostatni kurs z Rynku).

ODWÓZ KIBICÓW Z MECZU

Leśnica – Średzka - Kosmonautów - Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Galeria Dominikańska

Tramwaje będą kursowały z częstotliwością co około 2 minuty po zakończeniu meczu tj. od około godziny 19:50 przez 30 minut.

Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Milenijna - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Rynek

Autobusy będą kursowały z częstotliwością co około 2 minuty po zakończeniu meczu tj. od około godziny 19:50 przez 30 minut.

Przypominamy, że od sobotniego meczu Śląska Wrocław z Ruchem Chorzów zacznie obowiązywać specjalna promocja, dzięki której w dniu meczu zielono-biało-czerwonych we Wrocławiu ważny bilet na stadion będzie jednocześnie uprawniał do darmowego przejazdu komunikacją miejską.

Wyposażeni w wejściówkę kibice będą mogli korzystać z promocji w każdym wozie MPK na terenie Wrocławia trzy godziny przed meczem i dwie godziny po ostatnim gwizdku sędziego.