Wiadomości

Dwa nowe przypadki zakażenia koronawirusem we Wrocławiu

2020-03-16, Autor: mh

Wojewoda dolnośląski poinformował o trzech nowych przypadkach zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. Są wśród nich dwie osoby z Wrocławia. W szpitalu w Łańcucie (woj. podkarpackie) zmarła natomiast czwarta, u której stwierdzono koronawirusa.

Reklama

Potwierdzone przypadki dotyczą starszej osoby i młodej kobiety, które hospitalizowano we Wrocławiu, a także młodej kobiety w kwarantannie domowej. Stan ich wszystkich jest dobry.  

Ministerstwo zdrowia poinformowało w poniedziałkowy wieczór o 21 nowych przypadkach zakażenia koronawirusowem w Polsce. Dotyczą one: dziesięciu osób z województwa łódzkiego, pięciu z mazowieckiego, trzech z dolnośląskiego i po jednej z lubelskiego, wielkopolskiego i podkarpackiego. Pacjenci są w stabilnym stanie.

W szpitalu w Łańcucie (woj. podkarpackie) zmarła natomiast czwarta osoba zakażona koronawirusem. To 67-letni mężczyzna, który od początku był w stanie ciężkim i miał choroby współistniejące.

Oceń publikację: + 1 + 4 - 1 - 5

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
 • ~~~Zet 2020-03-16
  23:20:48

  45 3

  Taka dola NIEWOLNIKA w POLIN.
  Jednak jak się NIE irytować, gdy
  rząd "dojnej zmiany" ma 2.142 limuzyn!
  a w całej Polsce pogotowie ratunkowe ma: 1.360 karetek pogotowia...

 • ~~~Zet 2020-03-17
  00:30:58

  47 0

  À propos polskiego „systemowi ochrony zdrowia” oraz cukrzycy, która w połączeniu z koronawirusem – jest dla większości chorych chorobą śmiertelną. Dwa miliony Polaków chorych na cukrzycę zażywało lek, który może powodować raka!
  Co robi polski rząd, gdy sprawa wyszła na jaw? Zwołuje naradę. Dramat ma kilka płaszczyzn. Przede wszystkim: Europa znalazła się technologicznie „poniżej dna”. W całej Europie – jak się okazuje – cukrzycy są skazani na chiński produkt, który – jak teraz się okazuje - jest skażony i może ich zabić.
  Kolejne rządy w POLIN sprzedały prawie cały polski przemysł farmaceutyczny za grosze – jesteśmy teraz farmaceutyczną kolonią Chińczyków, Judejczyków, Niemców, Francuzów, Amerykanów. To jest bolesny fakt!
  Drugie dno: w Polsce NIE ISTNIEJE ani działający rejestr niepożądanych odczynów poszczepiennych, ani żaden inny rejestr niepożądanych (mogących zabić!) działań leków. Nie istnieją też żadne niekomercyjne badania kliniczne. Po prostu „wierzymy” w wyniki badań, które przynoszą koncerny produkujące badane produkty.
  Co robi polski rząd, kiedy afera wychodzi w całej Europie?
  Nie, nie wycofuje z obrotu leku, który może zabijać – BO NIE MA ALTERNATYWY! Zwołuje za to naradę: będą się zastanawiać, co zrobić, żebyście się nie dowiedzieli, jaką fikcja jest system zwany „ochroną zdrowia”. To nie jest żaden system, tylko zbiór chaotycznych przepisów, które niczego nie chronią – oprócz zysku swoich interesariuszy: koncernów i urzędników.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.