Na sygnale
Dzięki zaangażowaniu policjantów z całego regionu w trakcie patriotycznych marszów we Wrocławiu było bezpiecznie
– W działaniach udział wzięli policjanci pionów prewencji, ruchu drogowego i kryminalnego. W związku z zabezpieczeniem obchodów Święta Niepodległości, policjanci prewencji, ruchu drogowego i pionu kryminalnego od samego rana realizowali działania na terenie Wrocławia oraz województwa dolnośląskiego – podkreślają mundurowi z Wrocławia.
Funkcjonariusze czuwali nad bezpieczeństwem osób uczestniczących w zgromadzeniach i przemarszach, a także osób postronnych.
We wszystkich newralgicznych miejscach policjanci kierowali także ruchem drogowym. W związku z zabezpieczeniem organizowanych przedsięwzięć, nie odnotowano żadnych poważniejszych incydentów, ani prób zakłócenia porządku publicznego.
Zobacz także
Komentarze (0):
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Najczęściej czytane
-
Trzej obcokrajowcy zatrzymani na wrocławskim lotnisku
9983 -
Wrocław: 15-latek okradł swoją rodzinę. W czasie zatrzymania zwyzywał policjantów
9323 -
Po wrocławskim osiedlu grasuje fałszywy pracownik spółdzielni. 93-latek okradziony
6780 -
Kierowca Jeepa potrącił trzy osoby na przejściu dla pieszych
5469 -
Wrocław: 21-latek spacerował pomiędzy autami pędzącymi ekspresową S5
3515
Najczęściej komentowane
-
Wrocław: 15-latek okradł swoją rodzinę. W czasie zatrzymania zwyzywał policjantów
3 -
Śmiertelny wypadek na Praczach. Zostawił martwego pasażera i uciekł
2 -
Kierowca Jeepa potrącił trzy osoby na przejściu dla pieszych
2 -
Przyjechał pomóc koledze, zatrzymała go policja
0 -
Złodzieje z Kępy Mieszczańskiej w areszcie. Okradali ludzi w Wigilię
0
Alert TuWrocław
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!
Wyślij alertSonda
Czy sprzedaż książki "Mein Kampf" w celach innych niż naukowe powinna być zakazana?
Oddanych głosów: 274