Wiadomości

Fakty i mity o koronawirusie. Sprawdź, co o nim wiesz [QUIZ]

2020-02-28, Autor: mgo

W połowie grudnia rozpoczęła się epidemia koronawirusa, wywołującego groźną dla osób starszych i walczących z nowotworami chorobę zakaźną. To wtedy stwierdzono pierwsze przypadki zachorowań w Chinach. Teraz koronawirus jest już obecny nie tylko w Azji, ale też w Ameryce, Afryce, Australii i Europie. Sprawdź, czy to, co o nim wiesz, jest oparte na faktach.

Reklama

Wokół koronawirusa narosło sporo mitów, które tylko potęgują zbiorową histerię i panikę, zwłaszcza w sieci. Tyczasem warto skupić się na faktach, a najnowsze informacje sprawdzać przede wszystkim na stronie Generalnego Inpektoratu Santarnego. A co Ty wiesz o nowej epidemii? Przygotowaliśmy 12 pytań o koronawirusa. 

Fakty i mity o koronawirusie. Co o nim wiesz? [QUIZ]

Fakty i mity o koronawirusie. Co o nim wiesz? [QUIZ]

W połowie grudnia rozpoczęła się epidemia koronawirusa, wywołującego chorobę zakaźną. To wtedy stwierdzono pierwsze przypadki zachorowań w Chinach. Teraz koronawirus jest już obecny nie tylko w Azji, ale też w Ameryce, Afryce, Australii i Europie. Sprawdź, czy to, co o nim wiesz, jest oparte na faktach.

Rozwiąż quiz

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 2

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.