FutureNet Śląsk nie dogonił rywali. Derby dla Górnika

2019-02-14, Autor: prochu

To nie był udany mecz FutureNet Śląska. Wrocławianie nieco przespali początek spotkania i musieli gonić rywali całą drugą i trzecią kwartę, a gdy w końcu doprowadzili do remisu w ostatnich minutach, Górnik Wałbrzych celnymi rzutami wolnymi przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Mimo tej przegranej Śląsk pozostaje na fotelu lidera pierwszej ligi.

Górnik Trans.eu Wałbrzych - FutureNet Śląsk Wrocław 75:72 (18:12, 16:18, 25:19, 16:23)
Górnik Trans.eu: Niedźwiedzki 20, Ratajczak 15 (3), Der 11 (1), Kruszczyński 9, Małecki 7, Wróbel 6, Spała 5 (1), Durski 2, Krzywdziński 0.
FutureNet Śląsk: Kulon 17 (2), Skibniewski 16 (3), Dziewa 12, Musiał 9 (1), Tomczak 6, Żeleźniak 6 (2), Leńczuk 3 (1), Pietras 2, Jarmakowicz 1, Jakóbczyk 0, Michałek 0.