Sport

Gigawat WRONBA: Do utrzymania jeden krok

2010-05-12, Autor: Piotr Kolisko
W lidze Gigawat WRONBA trwa walka o lokaty gwarantujące utrzymanie na najwyższym szczeblu rozgrywek.

Reklama

 

Powoli aczkolwiek znacząco od dna tabeli odbija się zespół Kocuła Team, który sukcesywnie w kolejnych meczach odnosi zwycięstwa, które coraz bardziej oddalają od zespołu widmo spardku z SuperWRONBY.

 

W niedzielnym meczu Kocuła pokonała Jordahl&Pfeifer 70:46, do zwycięstwa drużynę żółto-niebieskich poprowadził już w drugim kolejnym spotkaniu Bartłomiej Rząśnicki zdobywca 25 punktów. W innych spotkaniach Ekopolin wysoko bo aż 73:34 ograł Gen i jest coraz bliżej powrotu na najwyższy szczebel rozgrywkowy Gigawat WRONBY.

 

 

 

SuperWRONBA

 

Hes - OSiR Sobótka 56:44 (25:22)

Hes: Kardasz 12(4), Preisner 10, Nowacki 10, Lewicki 9(1), Wieszczak 7, Mazur 5, Walichiewicz 3, Wajda 0
OSiR Sobótka: Jabłoński 11(1), Kosmala 10, Soboń 9(1), Merecki Maciej 8(2), Wawrzaszek 6, Mosor 0, Wiatr 0, Merecki Jakub 0

 

Kocuła Team - Jordahl&Pfeifer 70:46 (25:33)

 

Kocuła Team: Rząśnicki 25, Zaremba 15(3), Białorucki 14(4), Wierzgacz 10(1), Wnukiewicz 3(1), Koremba 3, Nowakowski 0, Wawrzyniak 0, Maćkowiak 0, Halikowski 0, Kowalski 0
Jordahl&Pfeifer: Kinal 19(2), Grzegorski 12(1), Stachowiak 9, Żygadło 4, Kowalski 2, Sajdak 0


1.liga

 

Ekopolin - Gen 73:34 (29:24)

Ekopolin: Wieruszewski 15(1), Jachimowicz 14, Wabnik 10, Jakóbczyk 9(1), Barancewicz 8, Włodarczyk 7, Rzeźnicki 4, Siworski 4, Czernek 2, Kowalski 0
Gen: Kwolek 15(4), Jeżewski 7(1), Pośpiech 7, Krupa 3(1), Raczkowski 2, Wiśniowski 0

 

Pakart - TST Napalm 52:39 (20:13)

Pakart: Chudzyński 17(3), Pomianowski 13(1), Liana 9, Mikołajczak 7, Powązka 4, Byrczek 2, Woźny 0, Krassowski 0
TST Napalm: Szprynger 12(2), Głos 10, Czekaj 9(1), Furyk 6(1), Czajkowski 2, Łopuszyński 0, Makowski 0, Klisiewicz 0

 

Warriors - Łże Elity 46:41 (18:25)

Warriors: Kurek 17, Gawlik 8, Działowski 6, Trela 6, Gozdek 5(1), Sudoł 3, Rumczyk 1
Łże Elity: Przystał 9, Barcewicz 7(1), Witkowski 7(1), Drobiński Michał 7(1), Miga 5, Szymura 2, Łysiak 2, Drobiński Krzysztof 2, Wajerowski 0


2.liga

 

LZS W.Quandt Żmigród - WroGeo 57:51 (24:17)

LZS W.Quandt Żmigród: Boczanowski 20(4), Rozlazły 13(1), Radziszewski 7, Adamowicz 7(2), Zalewski 5, Pabich 3(1), Bajserowicz 2, Wroński 0, Skaczyło 0
WroGeo: Stefańczyk Tomasz 20(2), Stefańczyk Łukasz 18, Huczak 6, Osada 4, Jakubowski 3, Dojnikowski 0, Rutski 0

 

Szwedzkie Pompy - McDonald's 61:57 (26:31)

Szwedzkie Pompy: Kogut 20(3), Krzysztowczyk 15, Okraszewski 10, Matysiak 10, Dorada 4, Siedlecki 2, Bielawski Paweł 0, Bielawski Tomasz 0
McDonald's: Urbańczyk 17(2), Sikora 15, Paliwoda 9(1), Dajewski 6, Kucharski 4, Czyżewski 3(1), Laskowski 3(1), Żygadło 0


3.liga

 

Kogucik - Zadymki Trzebnica 51:43 (11:15)

Kogucik: Sobasik Filip 25(1), Józefczyk 16(2), Sobasik Zbigniew 5(1), Skrzypiec 2, Walczak 2, Figaszewski 1
Zadymki Trzebnica: Jaremkiewicz 19(5), Widurski Tomasz 13(3), Olejniczak 4, Ostasz 4, Fedyk 2, Widurski Arkadiusz 1, Adamiec 0

 

Aspekt Sauny - Donako S.A. 64:20 (26:15)

Aspekt Sauny: Drożdż 24(2), Szwed 14(1), Ferenc 9(3), Oborzyński 8, Uryga 5, Pawełczyk 4
Donako S.A.: Wiśniewski 6, Mróz 5(1), Czerwonka 3(1), Smoluch 2, Kacynel 2, Karnicki 2, Mroczek 0, Kucharczyk 0, Krawczyk 0, Świerczyński 0

 

Cosmodisc - MWSLiT 48:33 (21:15)

Cosmodisc: Omański 18(1), Balcerzak 8, Domagała 5(1), Paluch 5(1), Juraszek 5, Pułaczewski 4, Struzik 2, Zychla 1, Wilkosz 0
MWSLiT: Alechnowicz 15, Przybyło 7(1), Siczyński 5(1), Gliniak 4(1), Ciężki 1, Michalec 1, Olszewski 0

 

Łobuzersi - Marko Team 48:42 (25:21)

Łobuzersi: Gdaniec 14, Rusek Maciej 9, Kelm 8, Rusek Michał 5(1), Napierała 5, Maścianica 4, Wiercioch 2, Trzeciak 1, Węglarowicz 0 Marko Team: Nawrocki 11(1), Mazur 10(1), Ptak 6, Kowalski 4, Golus 4, Bartoszewicz 3(1), Wolny 2, Piskozub 2, Przysiężny 0, Tęcza 0, Grzegorzek 0

 

KSP Gospoda - Drużyna A 50:37 (20:14)

KSP Gospoda: Marciniak 13, Kucharski 12, Łyszczarek 9, Ratajczak 8, Maćkowiak 5, Golus 3, Ejben 0, Chrustowski 0, Pietkun 0
Drużyna A: Jankowski 21(4), Prostak 12(2), Posadowski 4, Daszkiewicz 0, Cepowski 0, Truchan 0

 

myPhone - Napalm 63:48 (38:19)

myPhone: Korczyński 20(2), Skarul 15(1), Łyskawa 15(1), Jankowski 7(1), Lewandowicz 4, Rosiecki 2, Dul 0
Napalm: Świstowski 23(4), Dudek 8, Zadygowicz 6, Hryniewiecki 4, Pismaris 3(1), Materna 2, Góralski 2

 

Piwożłopy - NG Engineering 58:48 (31:25)

Piwożłopy: Musiał (2) 17(2), Kozłowski 15(1), Filip 13, Szymczak 10(1), Kaleta 3(1)
NG Engineering: Cichy 16(3), Hamerski 12, Rojek 8, Twardowski 5(1), Haftaniuk 4, Śliwa 3, Musiela 0

 

Alfa Dach - questaform.pl 75:36 (35:23)

Alfa Dach: Trebenda 17(2), Dura 14(3), Hrebieniuk 14, Szydłowski 10(2), Kaliński 9, Janicki 5, Gawerski 4, Łopatka 2
questaform.pl: Okoń 17(1), Uchański 5(1), Karabiniewicz 4, Rypel 4, Drop 4, Brzezicki 2

 

Rebels - Run and Gun 55:42 (30:33)

Rebels: Klempel 18(2), Tyc 11(1), Wójcik 10, Haber 10, Milewicz 6, Zieliński 0, Jamróz 0
Run and Gun: Jurecki 14, Portas 11(1), Tabinowski 11(1), Mazur 3(1), Kobylarz 3

 

MUKS Błękitni SCR - Rogalik Środa Śl. 66:58 (27:32)

MUKS Błękitni SCR: Siennicki 24(3), Jarmakowicz 21(2), Szeląg 8(1), Mazur 8, Zaremba 5, Skrzydelski 0
Rogalik Środa Śl.: Palczyński 21(2), Kuras 15(2), Dutko 6, Różyński 6, Szostak 4, Barud 4, Kempiak 2

 

Baczo K Oleśnica - Bez Nazwy 65:41 (44:21)

Baczo K Oleśnica: Jaworski 13, Garliński 12, Królikowski 9(1), Rytkowski 8, Turczyn 8(1), Woźny 7, Osuch 6(1), Gomulski 2
Bez Nazwy: Prałat 18(4), Mucha 8, Gryzło 8, Waszczuk 7(1), Świrski 0, Bielas 0, Caliński 0

 

Lombardi.pl - Banda Grubego 40:35 (23:12)

Lombardi.pl: Klecha 13, Mikołajczak 9, Posioł 5, Pękała 4, Woch 4, Kłykociński 4, Misiński 1, Obolewicz 0, Kotkiewicz 0, Basiński 0, Pawlak 0
Banda Grubego: Schuderla 12, Biernacki Krzysztof 11(2), Krajna Paweł 3, Biernacki Grzegorz 3(1), Królicki 2, Krajna Jakub 2, Tarczewski 2, Ziółkowski 0

 

Fan Basket - Chłopcy z Bronxu 47:38 (23:20)

Fan Basket: Nikiel 15(1), Mach 9(1), Kosowski 8, Kotarski 6, Nowak 5, Lis 4
Chłopcy z Bronxu: Józefowicz 11(3), Bednarek 10(1), Wojciechowski 9, Poręba 4, Bartoszewski 2, Sarnecki 2, Stengert 0

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Najczęściej czytane

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy nazwanie tramwaju imieniem Krzysztofa Balawejdera to dobry pomysł?



Oddanych głosów: 1611