Sport

Gigawat WRONBA: Dublet TST Kogeneracji

2010-05-17, Autor: Piotr Kolisko
Koszykarze zespołu TST Kogeneracja rozegrali dwa spotkania w miniony weekend. Zwyciężając kolejno z zespołami R&Eldo&Rado oraz Jordhal&Pfeifer zawodnicy aktualnego mistrza Gigawat WRONBA uczynili duży krok w stronę zajęcia pierwszego miesca przed fazą play-off. W spotkaniach skutecznością zaimponował Robert Chałupa zdobywając kolejno 28 i 17 punktów.

Reklama


SuperWRONBA
 
TST Kogeneracja SA - Jordahl&Pfeifer 63:51 (32:29)

TST Kogeneracja SA: Chałupa 17, Biernatowski 12, Widawski Piotr 11(1), Widawski Paweł 10, Cześniszewski 5(1), Staniucha 4, Wojtyłło 2, Remian 2
Jordahl&Pfeifer: Kaca 17(2), Żygadło 10, Kowalski 8, Mleczko 7(1), Stachowiak 4, Kinal 3, Sajdak 2

 

Tako AR - Sampraus 53:39 (21:26)

Tako AR: Olech 14(1), Wasilewski 9, Kuciemba 9, Domagała 8, Markowski 5, Dul 4, Omelan 2, Tytko 2
Sampraus: Pieniążczak 10(2), Michalczewski 8(1), Jędryszek 6, Kuczyński 5(1), Maras 4, Mróz 4(1), Bora 2, Dębowicz 0, Olejniczak 0

 

TST Kogeneracja SA - R. Eldo & Rado 69:55 (26:36)

TST Kogeneracja SA: Chałupa 28(1), Kozłowski 12(1), Widawski Paweł 6, Widawski Piotr 6, Remian 6, Staniucha 5(1), Biernatowski 4, Cześniszewski 2
R. Eldo & Rado: Otręba 19, Siek 11, Kolisko 10, Chlebowski 8(2), Herbut 4, Kalwasiński 3, Kaczor 0


1.liga
 
Ekopolin - Łże Elity 53:42 (17:24)

Ekopolin: Jakóbczyk 13(1), Wabnik 12, Siworski 10, Wieruszewski 8(2), Czernek 5, Kowalski 3, Włodarczyk 2, Rzeźnicki 0, Barancewicz 0
Łże Elity: Witkowski 17(5), Barcewicz 7(1), Łączny 6, Miga 5, Drobiński 5, Przystał 2, Wajerowski 0, Szymura 0, Łysiak 0

 

Pyszne.pl - Pakart 54:44 (21:25)

Pyszne.pl: Hryckiewicz 12, Gruszka 12, Nawara 8, Bogacz Paweł 8(1), Gieroń 8(1), Szary 6, Bogacz Daniel 0
Pakart: Chudzyński 11(1), Powązka 10, Bochenkiewicz 10, Jacaszek 8(1), Pomianowski 3(1), Liana 2, Woźny 0, Mikołajczak 0, Byrczek 0


2.liga
 
B.C Trzebnica - MuchoBronx 65:47 (21:27)

B.C Trzebnica: Błaś Maciej 20, Walczak 12(2), Tereniuk 11, Podrygajło Bartłomiej 8, Krupa 5, Podrygajło Kamil 5, Błaś Mateusz 4
MuchoBronx: Iwanowski 11(2), Baj 9(1), Uziałko 9(3), Suska 7, Szydłowski 4, Wróblewski 4, Moras 3, Repeć 0, Tatarek 0

 

Goliszek Podłogi - TKKF Razem Wołów 20:0 (0:0) - walkower

Goliszek Podłogi:
TKKF Razem Wołów:

Militaria.pl - Dlaczego 67:48 (35:25)

Militaria.pl: Muszyński 17(5), Sasin 17(4), Sierka 8, Czubaszek 8(1), Hryciuk 7, Żelaszkiewicz 5, Mikita 5, Góra 0
Dlaczego: Groń 24, Krawczyk 10, Grabowiecki 6, Kowalski 4, Bielawski 2, Chudy 2, Cycak 0, Mozoła 0, Kaczara 0, Leśniewski 0

 

McDonald's - Fallimagni 53:37 (23:17)

McDonald's: Sikora 12, Podleśny 8, Urbańczyk 8(2), Dajewski 7, Kucharski 5(1), Woszczek 4, Konieczka 4, Paliwoda 3(1), Czyżewski 2
Fallimagni: Krasnodębski 11, Więcek 8, Surmiak 8, Jastrzębski 5(1), Chałupa 2, Leski 2, Struś 1

 

LZS W.Quandt Żmigród - Endomed 55:42 (27:21)

LZS W.Quandt Żmigród: Boczanowski 19(3), Rozlazły 16, Adamowicz 9(1), Zalewski 4, Radziszewski 3(1), Wroński 2, Krupa 2, Bajserowicz 0, Skaczyło 0
Endomed: Langowski Tomasz 22, Kalwasiński 12(1), Burza 6(1), Hetman 2, Langowski Bartosz 0, Magott 0, Brust 0


3.liga
 
Golden Play Club - Kelnerzy 56:38 (32:12)

Golden Play Club: Kas 20(1), Twardowski Tomasz 20(2), Lewacki 5(1), Twardowski Paweł 4, Karczewski 4, Jakubiak 3
Kelnerzy: Nicki 13, Grzyb 10, Wyrzykowski 9, Kotylak 2, Śmieszko 2, Żodź 2, Stępień 0

 

Tar Hells 3tk - Banda Wariatów 49:18 (15:12)

Tar Hells 3tk: Mikołajko 24, Zemlak 7(1), Górski Łukasz (2) 4, Grzesiak 4, Zimoląg 4, Machalski 3, Górski Michał (2) 3
Banda Wariatów: Rak 7, Bielawski 6, Łuczak 2, Smolarek 2, Klaus 1, Kobarski 0, Cygan 0

 

Cosmodisc - zebrano.com.pl 48:37 (27:18)

Cosmodisc: Danecki 14(4), Balcerzak 11, Omański 10, Domagała 9(2), Pułaczewski 2, Paluch 2, Wilkosz 0, Zychla 0, Juraszek 0
zebrano.com.pl: Poznański 11, Haniecki 11(3), Bąk 9(1), Grabowski 6, Paździor 0

 

Ocenzurowani - Gmina Borów 48:34 (26:18)

Ocenzurowani: Kraszewski 21(3), Korpanty 12(1), Krokowski 5(1), Byzia 4, Cianciara 3, Nowak 2, Stelmasiewicz 1, Majta 0
Gmina Borów: Chuchnowski 9(1), Wańczyk 7(1), Spiak 6, Przyszlak Jacek 5, Przyszlak Mateusz 3(1), Jakubowski 2, Pycia 2, Żurek 0

 

Euro&Friends Team - Kawaleria 59:36 (30:20)

Euro&Friends Team: Kuleta 19, Kaniak 16, Florczyk 11(1), Smutkiewicz 9, Chojnacki 2, Szafrański 2
Kawaleria: Filipowski 12(4), Galas 7(2), Hernes 6, Łuszczyński 6(2), Ryś 5(1), Koperdowski 0, Galantowicz 0

 

SwiatSportu.pl - Kantor Plex 50:29 (21:15)

SwiatSportu.pl: Trojanowski 12(1), Tomczyk 11(1), Chalusiak 7(1), Stich 6, Dziurowski 6(2), Włodkowski 3(1), Malinowski 3(1), Policki 2, Prochowski 0
Kantor Plex: Szymków 11, Junik 5, Krajewski 4, Legięć 3, Zieliński 2, Truś 2, Paukszt 2, Przewoźniczek 0, Brzuskiewicz 0, Kaczmarek 0

 

Przypałowcy - Poracha 55:31 (27:23)

Przypałowcy: Lulek 21(2), Gruba 10, Szymanowski 9, Maciejczak 7(1), Dałek 5, Biały 2, Orłowski 1
Poracha: Malec 14(3), Kondracki 5(1), Klekociński 4, Różycki 3(1), Sipurzyński 3, Kozak 2, Krokowski 0

 

Tiradores - N.B.K. 52:40 (18:17)

Tiradores: Szkudlarski 17(1), Sobolewski Jarosław 9(1), Rutkowski Roman 8, Rutkowski Grzegorz 7(2), Kwiatkowski 5(1), Sobolewski Adam 5(1), Niedzielski 1
N.B.K.: Ołowecki 21(4), Zięba 7, Czmochowski 6, Bielan-Rygoł 3(1), Komański 2, Szablicki 1, Niziński 0

 

Hasco Lek - MWSLiT 81:37 (35:12)

Hasco Lek: Zaroda Łukasz 34(2), Nadolski 18, Rogalski 9(1), Gapiński 8, Zaroda Tomasz 6, Krzemień 4, Przysada 2, Krasowski 0
MWSLiT: Alechnowicz 16, Siczyński 7(1), Ciężki 6(1), Michalec 5(1), Gliniak 3(1)

 

Debukerz - WuTeam 60:43 (26:27)

Debukerz: Słaby 18(2), Halusiak 17, Łebek 14, Krzysztan 6, Małek 2, Dańczak 2, Urbaś 1
WuTeam: Markowicz 15, Pietraho 9(1), Prusaczyk 9(1), Tabiś 6, Krawiec 4, Kowal 0

 

Pop 84 Split - Piżmaki 52:34 (28:19)

Pop 84 Split: Lichończak Paweł 17(1), Lichończak Daniel 8, Tabiś 8(2), Chajdukiewicz 8, Preisner 6, Przystasz 3, Bartyla 2, Nowak 0, Rutecki 0
Piżmaki: Dąbrowski 12, Stachowski 11, Kwaśnicki 6, Wojtal 3(1), Dybski 2, Zmitrowicz 0, Kołodziej 0, Misiak 0, Sawicki 0

 

Rebels - BSK Park 56:36 (24:21)

Rebels: Klempel 13, Milewicz 11(1), Haber 11(1), Wójcik 8, Pudełek 7(1), Tyc 6, Jamróz 0
BSK Park: Kiełbusiewicz 11(3), Sierakowski 10(2), Kubacki 8, Dumin 3(1), Osadca 2, Nahirny 2

 

Granimex Wrocław - BDSM Rosenthal 111:26 (53:20)

Granimex Wrocław: Chudziński 22, Mankiewicz 16, Klimczak Wojciech 16, Kiszkiel 14(2), Ponisz 12, Krupa 10, Dec 7, Klimczak Szymon 6, Ressel 4, Milczanowski 4
BDSM Rosenthal: Świderski 12(3), Dąbrowski 8(2), Tolhuisen 4, Czarnecki 2, Ceglarek 0, Wikowicz 0, Jewdokimow 0

 

Kupelwajzer Legnica - Niepełnosprytni 101:33 (47:11)

Kupelwajzer Legnica: Potycz 26(1), Buko 24(4), Gregorowicz 21(2), Koszeluk 10(1), Guss 8(2), Korwek 8, Czapulak 4
Niepełnosprytni: Pastuszek 11, Dąbrowski 7(1), Golanowski Roman 7(1), Golanowski Paweł 6, Cywiński 2, Januszkiewicz 0

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Najczęściej czytane

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy na zachodzie Wrocławia potrzeba więcej policjantów?




Oddanych głosów: 5