Sport

Gigawat WRONBA: Nadszedł czas play-off

2010-01-25, Autor: Piotr Kolisko

W SuperWRONBA zapadły decydujace rozsrtrzygnięcia. Zespoł Ekopolinu przegrywając z drużyną Jordahl&Pfeifer podzielił los drużyny TST GB Basket i spadł do pierwszej ligi.

 

W drugim spotkaniu ekipa R.Eldo&Rado wygrywając nad Hesem zapewniła sobie pierwsze miejscew tabeli przed fazą play-off i dzieli ją już tylko jedno zwycięstwo od gry w Wielkim Finale SuperWRONBA.

Reklama

SuperWRONBA

 

R. Eldo & Rado - Hes 67:60 (24:32)

 

R. Eldo & Rado: Kolisko 30, Herbut 12, Kaczor 10, Rogoziński 8, Otręba 4, Urbaniak 2, Chlebowski 1
Hes: Preisner 25, Lewicki 14(3), Kardasz 11(3), Wieszczak 10(2), Mazur 0, Szczęsny 0

 

Jordahl&Pfeifer - Ekopolin 54:51 (23:27)

 

Jordahl&Pfeifer: Kalwasiński 12(1), Mleczko 11, Stachowiak 8, Kowalski 7, Kaca 7, Grzegorski 6(2), Zagórski 3(1), Sajdak 0
Ekopolin: Wieruszewski 13(1), Wabnik 12, Czernek 8, Jakóbczyk 6, Rzeźnicki 5(1), Włodarczyk 4, Jachimowicz 3, Binek 0, Kowalski 0


1.liga

 

Greno - B.C Trzebnica 67:45 (32:20)

 

Greno: Rotnicki 19(3), Czawłytko 16, Rzyczkowski 10(1), Kozik 7(1), Bęben 7, Staniów 4, Hoffman 3(1), Chlebicki 1, Chałupa 0
B.C Trzebnica: Błaś Maciej 14, Walczak 13(2), Podrygajło Kamil 8, Tereniuk 6, Krupa 2, Błaś Mateusz 2, Konopacki 0, Podrygajło Bartłomiej 0

 

Warriors - Gen Komputer 63:50 (37:29)

 

Warriors: Trela 16(2), Danielewicz 12, Kurek 12, Rumczyk 10, Sudoł 8(1), Cierzniak 5, Gozdek 0
Gen Komputer: Ferenc 14(2), Kwolek 13(3), Krupa 7, Raczkowski 6, Jeżewski 4, Lipczyński 4, Pośpiech 2


2.liga

 

Golden Play Club - Granimex Wrocław 48:46 (21:21)

 

Golden Play Club: Twardowski Paweł 22(4), Kas 8(1), Budzyński 7, Twardowski Tomasz 6, Jakubiak 5, Pęczek 0, Karczewski 0
Granimex Wrocław: Klimczak Wojciech 12, Mankiewicz 11(1), Klimczak Szymon 7, Ponisz 6, Jakl 5(1), Krupa 4, Milczanowski 1, Kiszkiel 0

 

MuchoBronx - Łże Elity 48:34 (24:13)

 

MuchoBronx: Baj 20(2), Suska 11, Moras 7, Broniek 6, Uziałko 4, Bochenek 0, Drapiewski 0, Tatarek 0
Łże Elity: Barcewicz 8, Drobiński Krzysztof 8, Przystał 7, Drobiński Michał 5, Miga 4(1), Łączny 2, Wajerowski 0, Olejniczak 0, Bury 0, Słapa 0

 

Goliszek Podłogi - Szwedzkie Pompy 42:27 (11:13)

 

Goliszek Podłogi: Jacyna 13, Rosiak 11, Szydłowski 8(2), Kmiecik 8, Pilarczyk 2, Szyszka 0, Gładki 0
Szwedzkie Pompy: Szlęzak 6(2), Okraszewski 6, Kogut 5(1), Jakubiszyn 4, Dorada 3(1), Krzysztowczyk 2, Bielawski Tomasz 1, Bielawski Paweł 0, Siedlecki 0

 

Rebels - Fallimagni 70:63 (28:34) - 1 dogr.

 

Rebels: Stich 19, Malinowski 18(1), Trojanowski 11(1), Szczap 10(2), Prochowski 9(1), Milewicz 3
Fallimagni: Grzela 14(2), Zuber 11(3), Więcek 8, Struś 8, Chałupa 8, Krasnodębski 7, Barski 4(1), Jastrzębski 3(1)


3.liga

 

KSP Gospoda - Banda Grubego 56:28 (28:12)

 

KSP Gospoda: Maćkowiak 23, Łyszczarek 11, Pietkun 9(1), Golus 7(2), Ejben 6, Chrustowski 0
Banda Grubego: Krajna 16(1), Biernacki 5(1), Materna 4, Pietraszek 2, Małkiewicz 1

 

TKKF Razem Wołów - Główki od Szpilek 43:42 (15:12) - 1 dogr.

 

TKKF Razem Wołów: Iłowski 16, Pałys 6, Pamin 5(1), Jeliński 5, Waszk 5(1), Grzelakowski 4, Pietrzak 2
Główki od Szpilek: Kowalski 15(2), Roś 11, Galewski 5(1), Borkowski 5, Ślęzak 4, Michalski 2, Żuk 0

 

MWSLiT - Meblar System 57:43 (19:25)

 

MWSLiT: Grocholski 25, Alechnowicz 12, Portas 9(1), Przybyło 5, Rabiega 2, Ciężki 2, Siczyński 2, Gliniak 0
Meblar System: Sarnecki 12(1), Wiercik 11, Drwięga 11, Potocki 6(2), Heider 3(1), Gryszkiewicz 0

 

Ekkom - Dziewice 52:19 (31:11)

 

Ekkom: Okoń 13, Nowicki 11(1), Rypel 10, Drop 10, Karabiniewicz 5, Żyromski 3, Brzezicki 0, Uchański 0
Dziewice: Demtuch 6, Łagiewski 4, Ryś 4, Filipowski 3, Wieczorek 2, Hernes 0, Kuczyński 0, Wiliński 0, Łuszczyński 0

 

Napalm - Eurobank 52:39 (27:19)

 

Napalm: Sokołowski 19(2), Świstowski 12, Stankiewicz 7, Klisiewicz 6(2), Zadygowicz 4, Hryniewiecki 2, Janeczko 2, Makowski 0, Konieczny 0, Góralski 0
Eurobank: Świebocki 14(2), Smutkiewicz 12(1), Kuleta 5, Chojnacki 4, Kaniak 4, Szafrański 0, Sito 0

 

Piwożłopy - Gmina Borów 48:39 (16:11)

 

Piwożłopy: Dziubka 17(3), Kopecki 14(2), Filip 8, Kozłowski 5, Musiał (2) 3, Szymczak 1, Paluchowski 0
Gmina Borów: Spiak 19(3), Klempel 8, Wańczyk 7, Przyszlak Jacek 3, Przyszlak Mateusz 2, Jakubowski 0

 

N.B.K. - Kwiatuszki 71:42 (31:25)

 

N.B.K.: Ołowecki 22(3), Zięba 17(1), Czmochowski 12, Niziński 12(2), Szablicki 6, Bielan-Rygoł 2
Kwiatuszki: Hryncewicz 14, Tański 12(2), Wolny 7, Kowalski 5(1), Bartoszewicz 4

 

Baczo K Oleśnica - Fan Basket 50:40 (23:21)

 

Baczo K Oleśnica: Rytkowski 12(2), Królikowski 9(1), Siworski 8, Szatkowski 6(2), Woźny 5, Osuch 3(1), Turczyn 3(1), Dopierała 2, Gomulski 2
Fan Basket: Zięty 14(2), Nowak 13, Kosowski 6, Mach 5, Lis 2, Rządkowski 0, Wojewódzki 0

 

LcA Legnica - Croquet 56:38 (31:24)

 

LcA Legnica: Nadybski 17(1), Wanot 12, Muraszko 10(3), Długołęcki Marcin 7, Długołęcki Grzegorz 6, Marcoń 4, Głowaczewski 0, Terlecki 0
Croquet: Kraszewski 13(1), Stelmasiewicz 9, Majta 7(1), Froch 4, Korpanty 2, Byzia 2, Kaczmarek 1, Fajfer 0, Wronka 0

 

Zielony Robal - Nocne Marki 70:23 (26:9)

 

Zielony Robal: Pacuła 26, Gruszecki 19(2), Jóźwik 13, Wójcik 9, Stadnicki 3(1)
Nocne Marki: Grzegorzek 9, Mazur 8, Nawrocki 2, Golus 2, Gołąb 2, Ptak 0, Przysiężny 0, Wojczyszyn 0, Dul 0

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~ 2010-01-25
    16:10:30

    0 0

    Zielony Robal wymiata :)

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Najczęściej czytane

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Jak powinniśmy świętować 11 listopada?





Oddanych głosów: 1257