Sport

Gigawat WRONBA: Pierwsze zwycięstwo Kocuły

2010-04-26, Autor: Piotr Kolisko
Zespół Kocuła Team odniósł pierwsze zwycięstwo w obecnych rozgrywkach SuperWRONBA. Podopieczni Mirosława Kocuły ograli zespół Hesu 47:34. W innych spotkaniach status drużyny niepokonanej utrzymali zawodnicy R.Eldo&Rado, którzy po pogoni trwającej od początku 3 kwarty pokonali zespół Tako 57:56.

Reklama

SuperWRONBA

 

Kocuła Team - Hes 47:34 (22:18)

 

Kocuła Team: Rząśnicki 25, Wierzgacz 8(2), Piątkowski 5, Wawrzyniak 4, Koremba 3, Nowakowski 2, Białorucki 0, Wnukiewicz 0, Halikowski 0

Hes: Nowacki 10, Preisner 7, Mazur 6, Kardasz 6(2), Wieszczak 5, Szlęzak 0, Wajda 0

 

Jordahl&Pfeifer - OSiR Sobótka 70:68 (30:33)

 

Jordahl&Pfeifer: Kaca 28(2), Kinal 21(1), Mleczko 10(2), Kowalski 6, Stachowiak 5

OSiR Sobótka: Soboń 31(6), Bohdziul 15(3), Wawrzaszek 6, Jabłoński 4, Merecki Jakub 4, Wiatr 3(1), Merecki Maciej 3, Murawski 2, Mosor 0

 

R. Eldo & Rado - Tako AR 57:56 (19:28)

 

R. Eldo & Rado: Kolisko 19(1), Herbut 9, Otręba 9, Kaczor 7(1), Kalwasiński 7, Siek 4, Urbaniak 2, Huk 0, Chlebowski 0

Tako AR: Olech 10(2), Dzieciniak 10(1), Omelan 8(2), Tytko 7, Domagała 7(1), Kuciemba 6, Dul 4, Markowski 2, Wasilewski 2, Grygorowicz 0

 

1.liga

 

Ekopolin - Greno 64:49 (40:20)

 

Ekopolin: Jachimowicz 15, Wabnik 14(3), Barancewicz 10, Kowalski 7(1), Siworski 7(1), Czernek 6(1), Jakóbczyk 5(1), Włodarczyk 0, Rzeźnicki 0

Greno: Rotnicki 18(1), Rzyczkowski 12(4), Kozik 9(1), Ptak 6, Chałupa 2, Chlebicki 2

 

Pakart - Warriors 50:49 (17:24)

 

Pakart: Bochenkiewicz 25(6), Pomianowski 14(1), Liana 6, Chudzyński 4, Krassowski 1, Powązka 0

Warriors: Sudoł 13(1), Kurek 11(1), Działowski 10, Trela 10, Rumczyk 3, Cierzniak 2, Gozdek 0

 

TST Napalm - Łże Elity 47:45 (21:20)

 

TST Napalm: Szprynger 20(2), Głos 17, Czajkowski 4, Klisiewicz 4, Stankiewicz 2, Makowski 0

Łże Elity: Drobiński Krzysztof 12, Witkowski 9(3), Przystał 6, Barcewicz 4, Miga 4(1), Drobiński Michał 4, Wajerowski 2, Łączny 2, Łysiak 2, Szymura 0

 

2.liga

 

B.C Trzebnica - Goliszek Podłogi 58:42 (33:23)

 

B.C Trzebnica: Walczak 16(2), Konopacki 9(1), Podrygajło Kamil 9, Błaś Mateusz 6, Krupa 5(1), Tereniuk 5, Błaś Maciej 4, Podrygajło Bartłomiej 4, Zych 0

Goliszek Podłogi: Rosiak 11(1), Gładki Karol 8, Gładki Marcin 8, Kmiecik 6(1), Szydłowski 5(1), Pilarczyk 4

 

McDonald's - Powerman Sport 45:34 (22:14)

 

McDonald's: Sikora 22(1), Kucharski 7(2), Paliwoda 6(1), Podleśny 4, Woszczek 2, Konieczka 2, Urbańczyk 2, Czyżewski 0, Żygadło 0, Laskowski 0

Powerman Sport: Nikitiuk 11(2), Stasieńko 8, Rusinek 6(1), Skiba 5(1), Sankowski 2, Milejski 2, Szczurek 0, Traczyk 0

 

Militaria.pl - Szwedzkie Pompy 70:63 (32:20)

 

Militaria.pl: Mikita 15(2), Muszyński 15(4), Sierka 14, Żelaszkiewicz 11, Hryciuk 8, Czubaszek 7(1), Góra 0

Szwedzkie Pompy: Kogut 22(4), Okraszewski 16(1), Matysiak 16(1), Krzysztowczyk 6, Siedlecki 3, Bielawski Paweł 0, Dorada 0, Bielawski Tomasz 0, Jakubiszyn 0

 

WroGeo - MuchoBronx 50:31 (26:13)

 

WroGeo: Huczak 23, Stefańczyk Łukasz 12, Stefańczyk Tomasz 6, Dojnikowski 4, Jakubowski 4, Osada 1, Paprocki 0, Pronobis 0, Sobota 0, Rutski 0

MuchoBronx: Suska 12(2), Baj 7(1), Broniek 6(2), Moras 4, Szydłowski 2, Bochenek 0, Repeć 0, Drapiewski 0

 

3.liga

 

KSP Gospoda - Napalm 60:35 (32:12)

 

KSP Gospoda: Maćkowiak 17, Marciniak 11(1), Ratajczak 10, Łyszczarek 9(1), Golus 7, Chrustowski 4, Ejben 2, Pietkun 0

Napalm: Świstowski 16, Janeczko 6, Materna 5(1), Góralski 3, Hryniewiecki 2, Zadygowicz 2, Konieczny 1

 

Kogucik - myPhone 57:47 (27:16)

 

Kogucik: Józefczyk 15(1), Pietryga 12(2), Sobasik Zbigniew 11(1), Sobasik Filip 8, Skibicki 6, Skrzypiec 5(1)

myPhone: Łyskawa 16, Rosiecki 11(1), Korczyński 11(1), Lewandowicz 8, Dul 1

 

Anderskajs - Marko Team 54:43 (17:17)

 

Anderskajs: Jurkiewicz 23(1), Fast Grzegorz 18(1), Fast Michał 6, Jania 4, Ejsmont 3(1), Furman Bartłomiej 0, Furman Łukasz 0, Fąfara 0

Marko Team: Mazur 15(3), Tęcza 6, Ptak 6, Nawrocki 6, Wolny 4, Kowalski 2, Bartoszewicz 2, Golus 2, Piskozub 0, Grzegorzek 0

 

Inter System - Łobuzersi 49:37 (21:19)

 

Inter System: Kuryłek 23(2), Sławiński 14(2), Wrona 9(1), Bednarczyk 2, Rzepka 1, Struś 0

Łobuzersi: Rusek Michał 8(1), Kelm 7(1), Gdaniec 6, Trzeciak 6, Rusek Maciej 4, Napierała 4, Maścianica 2, Węglarowicz 0, Wiercioch 0

 

questaform.pl - MUKS Błękitni SCR 44:40 (10:24) - 1 dogr.

 

questaform.pl: Nowicki 14, Rypel 9(1), Drop 9, Okoń 8, Karabiniewicz 2, Uchański 2, Brzezicki 0

MUKS Błękitni SCR: Siennicki 16(2), Zaremba 8, Skrzydelski 7, Mazur 6, Potoczek 3(1), Adetiloye 0

 

Zadymki Trzebnica - Drużyna A 56:38 (31:22)

 

Zadymki Trzebnica: Widurski Tomasz 17(3), Fedyk 12(1), Adamiec 9(3), Widurski Arkadiusz 9(2), Jaremkiewicz 7(1), Ostasz 2, Olejniczak 0

Drużyna A: Jankowski 14(1), Kazimierowicz 12(3), Prostak 8, Posadowski 2, Truchan 2, Cepowski 0

 

Kantor Plex - Rogalik Środa Śl. 47:44 (23:19)

 

Kantor Plex: Junik 22(3), Krajewski 13, Zieliński 3(1), Paukszt 3, Legięć 2, Szymków 2, Truś 2, Dolata 0

Rogalik Środa Śl.: Kuras 18(3), Juzyk 12(2), Barud 8, Różyński 4, Kempiak 2, Dutko 0, Szostak 0

 

Granimex Wrocław - Run and Gun 56:43 (25:16)

 

Granimex Wrocław: Mankiewicz 20(4), Dec 8, Krupa 7(1), Klimczak Szymon 6, Kiszkiel 5(1), Chudziński 4, Ressel 3(1), Klimczak Wojciech 2, Ponisz 1, Milczanowski 0

Run and Gun: Kobylarz 13, Pełka 11(2), Jurecki 10, Tabinowski 7, Nowacki 2, Mazur 0

 

SwiatSportu.pl - Alfa Dach 49:47 (26:19)

 

SwiatSportu.pl: Malinowski 16(1), Stich 10, Trojanowski 9, Policki 8(1), Tomczyk 6, Włodkowski 0, Prochowski 0, Dziurowski 0

Alfa Dach: Trebenda 19(2), Dura 8(1), Gawerski 8, Janicki 5, Konieczny 4, Kaliński 3, Szydłowski 0, Hrebieniuk 0

 

Baczo K Oleśnica - Lombardi.pl 64:33 (33:27)

 

Baczo K Oleśnica: Rytkowski 24, Woźny 15, Garliński 14(1), Osuch 7(1), Dopierała 2, Gomulski 2

Lombardi.pl: Posioł 15(2), Mikołajczak 7(1), Pękała 5, Kotkiewicz 2, Kłykociński 2, Pawlak 2, Furman 0, Basiński 0

 

Zielony Robal - BDSM Rosenthal 71:24 (34:15)

 

Zielony Robal: Pacuła 20, Prossel 16, Wójcik 15, Gruszecki 12(1), Jóźwik 8(2), Stadnicki 0, Wołowiec 0

BDSM Rosenthal: Świderski 10(2), Tolhuisen 4, Cugier 4, Jewdokimow 4, Dąbrowski 2, Wikowicz 0, Czarnecki 0

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Najczęściej czytane

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy nazwanie tramwaju imieniem Krzysztofa Balawejdera to dobry pomysł?



Oddanych głosów: 1520