Sport

Gigawat WRONBA: Zapadły pierwsze rozstrzygnięcia

2010-02-01, Autor: Piotr Kolisko
Znamy już zespoły, które zagrają w decydującej fazie rozgrywek ligi WRONBA. O największą niespodziankę pokusili się koszykarze zespołu Łże Elity, którzy ograli faworyzowany zespół Militaria.pl 56:43. Mecze ostatniego weekendu wyłoniły również zespoły, które zagrają o finał SuperWRONBA. Już w sobotę R.Eldo&Rado zmierzy się z Hesem natomiast w drugiej parze półfinałowej Tako AR zagra z TST Kogeneracją.

Reklama

SuperWRONBA - ćwierćfinał

 TST Kogeneracja SA - Jordahl&Pfeifer 56:54 (31:21)

TST Kogeneracja SA: Chałupa 21(4), Remian 18, Gołąb 6(1), Widawski Piotr 5, Staniucha 3(1), Kozłowski 3, Widawski Paweł 0, Biernatowski 0, Cześniszewski 0
Jordahl&Pfeifer: Kalwasiński 15(1), Mleczko 12(1), Zagórski 10(2), Grzegorski 10(2), Kaca 5(1), Kowalski 2, Sajdak 0

Hes - Kocuła Team 61:38 (29:24)

Hes: Preisner 28(3), Lewicki 21(3), Kardasz 8(1), Łata 2, Wieszczak 2, Mazur 0, Szczęsny 0, Jaśko 0
Kocuła Team: Zaremba 19(5), Koremba 7, Wnukiewicz 4, Halikowski 4(1), Wawrzyniak 2, Piątkowski 2, Gawlik 0, Białorucki 0, Kowalski 0, Wierzgacz 0

1.liga - ćwierćfinał

 Pakart - Greno 47:37 (30:15)

Pakart: Pomianowski 15(3), Broniecki 11(1), Chudzyński 9(1), Powązka 4, Rzepka 4, Zając 2, Mikołajczak 2, Liana 0
Greno: Rotnicki 14(1), Rzyczkowski 7, Bęben 6, Czawłytko 5, Hoffman 3(1), Kozik 2, Staniów 0, Siwiński 0
Warriors - Gen Komputer 49:29 (24:12)

Warriors: Trela 14, Danielewicz 13(2), Gozdek 9, Sudoł 7(1), Kurek 6, Madejski 0, Cierzniak 0
Gen Komputer: Pośpiech 8, Ferenc 8(2), Kwolek 6(2), Lipczyński 4, Groń 3, Raczkowski 0, Krupa 0, Jeżewski 0

2.liga - ćwierćfinał

 Fallimagni - Goliszek Podłogi 33:25 (12:12)

Fallimagni: Krasnodębski 8, Surmiak 7, Zuber 6, Grzela 5(1), Struś 3, Barski 2, Więcek 2, Chałupa 0, Jastrzębski 0
Goliszek Podłogi: Jacyna 9, Rosiak 4(1), Szałobryt 4, Szydłowski 2, Pilarczyk 2, Kmiecik 2, Szyszka 2, Gładki 0

Cwane Łosie - MuchoBronx 56:23 (34:13)

Cwane Łosie: Gruszka 29(1), Hryckiewicz 14, Bogacz Daniel 4, Szary 3, Matkowski 2, Pakuła 2, Gieroń 2, Bogacz Paweł 0
MuchoBronx: Suska 7, Baj 4, Broniek 3, Uziałko 3(1), Szydłowski 3(1), Kazuła 3(1), Bochenek 0, Repeć 0, Moras 0, Tatarek 0

Łże Elity - Militaria.pl 56:43 (20:19)

Łże Elity: Przystał 13, Witkowski 13(1), Drobiński Krzysztof 12, Miga 7, Drobiński Michał 6, Łączny 5, Barcewicz 0, Wajerowski 0, Olejniczak 0
Militaria.pl: Sasin 16(4), Brust 10, Muszyński 6(2), Sierka 3, Mierzwiak 2, Hryciuk 2, Żelaszkiewicz 2, Mikita 2

Endomed - McDonald's 50:33 (23:16)

Endomed: Mańczak 19(5), Kalwasiński 14(2), Langowski Tomasz 11(1), Langowski Bartosz 6(1), Brust 0
McDonald's: Sikora 11, Dajewski 6, Kucharski 5(1), Konieczka 5, Podleśny 3, Paliwoda 3(1), Czyżewski 0

3.liga - rudna 1/4

 Główki od Szpilek - Scrappy Coco 83:36 (34:19)

Główki od Szpilek: Roś 22(1), Kowalski 17(3), Galewski 16(3), Żuk 10, Borkowski 10, Ślęzak 8
Scrappy Coco: Lichończak Paweł 18(3), Chajdukiewicz 9(1), Bartyla 3(1), Przystasz 2, Lichończak Daniel 2, Tabiś 2, Bylina 0, Nowak 0
Dlaczego - Napalm 57:54 (15:22)

Dlaczego: Sawicki 19(3), Kowalski 13, Mozoła 10(1), Chudy 9, Kaczara 6, Bielawski 0, Leśniewski 0
Napalm: Sokołowski 21(3), Klisiewicz 15(3), Stankiewicz 10, Świstowski 4, Makowski 2, Góralski 2, Hryniewiecki 0, Zadygowicz 0, Janeczko 0
MWSLiT - nFinity.pl 58:52 (24:24)

MWSLiT: Portas 25(2), Grocholski 16, Siczyński 5, Alechnowicz 5, Olszewski 4, Przybyło 3, Gliniak 0
nFinity.pl: Sikora 19(3), Chojak 12, Magyar 12(1), Nikiel 4, Wróblewski 3, Szurko 2
Damkon - Piwożłopy 54:46 (21:25)

Damkon: Zabiegliński 18, Fedeczko 12(1), Kasierski 9(3), Grzelka 7, Kisiel 6, Kudła 2, Mularczyk 0, Głogowski Damian 0, Głogowski Konrad 0
Piwożłopy: Kopecki 12(2), Kozłowski 11(1), Dziubka 10(3), Szymczak 7(1), Filip 4, Kaleta 2
MUKS Błękitni Bielany - Tar Hells 3tk 55:51 (23:19)

MUKS Błękitni Bielany: Siennicki 13(2), Kociałkowski 12(1), Potoczek 11(1), Szeląg 8, Mazur 4, Jarmakowicz 4, Kołacz 3
Tar Hells 3tk: Mikołajko 22, Zemlak 12(2), Machalski 6, Górski 6, Komza 5, Taraga 0, Grzesiak 0

3.liga - runda 1/8 Cosmodisc - WuTeam 46:43 (13:15)

Cosmodisc: Balcerzak 12, Przysada 9(1), Omański 9, Domagała 6(1), Struzik 6, Zychla 4, Wilkosz 0, Danecki 0
WuTeam: Markowicz 12, Pietraho Tomasz 10(2), Pietraho Michał 7(1), Szkoła 7(2), Tabiś 4, Barys Tomasz 3, Barys Maciej 0, Kowal 0
TKKF Razem Wołów - Tiradores 55:43 (24:23)

TKKF Razem Wołów: Iłowski 21(1), Grzelakowski 12, Pamin 7, Waszk 6(1), Pietrzak 4, Pałys 4, Jeliński 1, Trześniowski 0
Tiradores: Szkudlarski 13, Rutkowski Roman 11, Sobolewski Adam 7(1), Sobolewski Jarosław 5(1), Niedzielski 3, Rutkowski Grzegorz 2, Kwiatkowski 2, Hejduk 0

MUKS Błękitni Bielany - Drużyna A 44:33 (18:16)

MUKS Błękitni Bielany: Potoczek 11, Szeląg 9, Jarmakowicz 7, Siennicki 6, Kołacz 6, Mazur 2, Adetiloye 2, Kociałkowski 1, Cieślak 0
Drużyna A: Jankowski 16(1), Król 5(1), Kazimierowicz 4, Daszkiewicz 3, Posadowski 2, Prostak 2, Ciszek 1, Truchan 0

MWSLiT - Ekkom 54:44 (31:24)

MWSLiT: Grocholski 18, Portas 12(2), Przybyło 10(2), Oborzyński 8(1), Ciężki 6(1), Gliniak 0
Ekkom: Nowicki 14, Rypel 12(2), Drop 6, Żyromski 6(2), Karabiniewicz 3(1), Uchański 3(1), Okoń 0

N.B.K. - Zielony Robal 56:29 (25:12)

N.B.K.: Ołowecki 14, Bielan-Rygoł 14(2), Szablicki 8, Zięba 7, Niziński 7(1), Czmochowski 6
Zielony Robal: Gruszecki 9, Jóźwik 6(1), Pacuła 6, Wołowiec 3, Kalek 3(1), Stadnicki 2

Fan Basket - Riplej 63:55 (33:31)

Fan Basket: Wiśniewski 18, Zięty 17(2), Nowak 12, Wojewódzki 6, Mach 6, Kosowski 4, Lis 0
Riplej: Napierała 22, Gdaniec 19, Rusek Michał 6(1), Maścianica 4, Rusek Maciej 2, Węglarowicz 2, Wiercioch 0

Norwegowie - Turbo Krzyki 52:47 (25:23) - 1 dogr.

Norwegowie: Wawer 21(1), Czubaszek 10(1), Stróżyk 8(1), Zimoląg 6, Pulka 5, Piech 2
Turbo Krzyki: Lulek 19(2), Maciejczak 9(1), Szymanowski 8(2), Herman 6, Bodak 5, Biały 0

Dlaczego - Łosie 46:45 (10:18)

Dlaczego: Mozoła 14(1), Kowalski 12(1), Grabowiecki 10, Sawicki 4, Bielawski 4, Kaczara 2
Łosie: Mikołajczak 16, Rakowski 11(2), Szpiczakowski 8, Poliszuk 5, Rożek 3, Piejko 2

Damkon - Alfa Dach 47:42 (24:14)

Damkon: Zabiegliński 15, Głogowski Konrad 10, Kisiel 8, Kasierski 5(1), Fedeczko 3, Mularczyk 2, Grzelka 2, Głogowski Damian 2, Gąsiorowski 0
Alfa Dach: Dura 15(4), Hrebieniuk 9, Kaliński Tomasz 6, Łopatka 6, Trebenda 5, Gawerski 1, Konieczny 0, Janicki 0, Kaliński Michał 0, Dmytryk 0

Aspekt Sauny - Baczo K Oleśnica 45:40 (23:16)

Aspekt Sauny: Kuźniar 15(2), Fabiański 8, Zając 7, Uryga 5, Szwed 5, Drożdż 3(1), Ferenc 2
Baczo K Oleśnica: Rytkowski 15(1), Gomulski 13(1), Siworski 4, Osuch 3, Królikowski 3, Szatkowski 2, Woźny 0, Dopierała 0, Turczyn 0

LcA Legnica - Rogalik Środa Śl. 51:39 (20:21)

LcA Legnica: Nadybski 18, Długołęcki Marcin 11, Muraszko 9, Marcoń 4, Wanot 3, Korczyński 2, Długołęcki Grzegorz 2, Głowaczewski 2, Terlecki 0
Rogalik Środa Śl.: Kuras 17(3), Sawczyk 7, Palczyński 7(1), Juzyk 2, Pyż 2, Kempiak 2, Wargal 2

Scrappy Coco - Dziewice 51:41 (29:24)

Scrappy Coco: Lichończak Paweł 19, Tabiś 14, Chajdukiewicz 9(1), Lichończak Daniel 5, Bartyla 4, Przystasz 0, Nowak 0
Dziewice: Kuczyński 17(3), Demtuch 15, Filipowski 5(1), Ryś
Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Najczęściej czytane

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Jak powinniśmy świętować 11 listopada?





Oddanych głosów: 1235