Wiadomości
Groźny wypadek na Krzywoustego. 2 osoby ranne w szpitalu
Wszystko działo się około godziny 15 na nitce wylotowej ulicy Krzywoustego w kierunku Warszawy. Kobieta kierująca skodą felicia z nieznanych powodów nie opanowała pojazdu, zjechała na chodnik i uderzyła w drzewo.
Razem z pasażerką pogotowie ratunkowe zabrało ją do jednego z wrocławskich szpitali. Wszystko wskazuje na to, że ich życiu na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo.
Przez około dwie godziny w miejscu wypadku panowały spore utrudnienia w ruchu i tworzyły się zatory. Policjanci będą wyjaśniać teraz dokładnie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.
Jak informują służby, poza tym wypadkiem w sobotę na wrocławskich ulicach było stosunkowo spokojnie.
Zobacz także
Komentarze (0):
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Najczęściej czytane
-
Tramwajowy drift w centrum. Po wykolejeniu tramwaj wjechał w przystanek [ZDJĘCIA]
93075 -
Wrocław: Lodowisko na stadionie będzie darmowe dla mieszkańców [ZASADY, TERMINY]
16313 -
Jechał pod prąd w centrum Wrocławia. Gdy się zorientował, było za późno…
15779 -
Gdzie są pługi i pługosyparki we Wrocławiu? [MAPA GPS]
15012 -
We Wrocławiu stanął automat do zamiany monet na banknoty
14102
Najczęściej komentowane
-
Tramwajowy drift w centrum. Po wykolejeniu tramwaj wjechał w przystanek [ZDJĘCIA]
6 -
Prawie jak NASA. Nowy OIOM nie tylko dla pacjentów z COVID-19 [ZDJĘCIA, WIDEO]
6 -
Rondo Praw Kobiet we Wrocławiu. Rada miejska ustaliła lokalizację
5 -
Brutalne zabójstwo nad Odrą. Pocięli ofiarę tasakiem, a świadka zastraszyli
4 -
Wypadek na AOW. BMW spadło z nasypu [ZDJĘCIA]
3
Alert TuWrocław
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!
Wyślij alert