zamknij

Wybory Samorządowe 2018

Grzegorz Roman o budowie WOW: „Nie wiemy co tak naprawdę marszałek buduje”

2018-10-10, Autor: Marcin Torz, Mariusz Huk

W studiu tuWroclaw.com gościmy Grzegorza Romana, byłego członka zarządu województwa dolnośląskiego, a obecnie kandydata Koalicji Obywatelskiej do sejmiku, który był inicjatorem budowy Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. W programie pytamy o problemy związane z tą inwestycją i pomysły na ich rozwiązanie.

Komentarze (1):
  • ~Kazimierz DJanusz 2018-10-11 15:05:12

    To ja mam kilka uwag po pierwsze. Kierowca jadący z ronda Iwiny w kierunku Łan na KAŻDYM skrzyżowaniu tej obwodnicy jest narażony na wypadek i to czasem śmiertelny! Proszę sobie przejechać tą obwodnicą na spokojnie np., w niedzielę rano, a później w tygodniu zobaczycie jaką jest różnica. Każde skrzyżowanie z tą obwodnicą jest kolizyjne nie ma pasów do bezpiecznego zjazdu jak i wjazdu (oprócz estakady w Sechnicy) lecz zjazd do Św.Katarzyny brak następne brak, później Blizanowice itd. Proszę pojechać do innych miast w Europie to zobaczycie jak tam są rozwiązane te kwestie!? Może byłoby dobrze gdyby wybudować na styl Szwedzki??? Raz dwa pasy w jedną stronę, a później w drugą stronę? Tak samo w mieście są źle budowane skrzyżowania! Dlaczego ścieżki rowerowe buduje się od skrajnej strony, a nie wewnętrznej??? A przecież można? Bo tak jest np., na skrzyżowaniu ul.Millenijna z ul.Legnicką kiedy się skręca w kierunku Leśnicy. Tam pas rowerowy jest od wewnętrznej strony i wtedy widzi i kierowca i rowerzysta ma lepszą orientację! Proszę się temu przyjrzeć. O węźle Bielańskim nie będę pisał ale na to także jest rozwiązanie. Tylko trzeba chcieć. Pozdrawiam.

    6 2

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Najczęściej czytane

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Na którym miejscu twoim zdaniem Betard Sparta zakończy sezon zasadniczy PGE Ekstraligi?


Oddanych głosów: 195