Wrocław tym żyje

Historie tych zwierzaków łapią za serce. Znajdą nowy dom?

2024-05-12, Autor: Kinga Mierzwiak

Fuchs konał pod płotem, Toffika znaleziono na wysypisku śmieci, do Ragnara ktoś strzelał, Zulia ma tylko jedno oko. W ośrodku Ekostraży przy ul. Miłoszyckiej we Wrocławiu na nowy dom czeka aż 50 zwierzaków po przejściach. Ich historie łapią za serce.

Reklama

KLIKNIJ I POZNAJ HISTORIE PSÓW

Ekostraż zaprasza chętnych wrocławian do adopcji psów, które co prawda są po przejściach, za to wiele z nich jest już po socjalizacji i może zostać wydana do nowych domów. To jednak proces - najpierw są spacery zapoznawcze z psem, ankieta przedadopcyjna, a jeśli nowy właściciel łapie dobry kontakt z psem, to zwierzę jest wydawane do adopcji. Ważne jednak jest, by decyzja była przemyślana. Jeden z psów, owczarek belgijski Haczi, już kilka razy wracał z domów adopcyjnych. 

KLIKNIJ I POZNAJ HISTORIE PSÓW

 

 

Oceń publikację: + 1 + 3 - 1 - 1

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Na które polskie owoce czekasz najbardziej?Oddanych głosów: 2359