Hubert Hurkacz odebrał surową lekcję. Wrocławianin odpada z US Open

2018-08-31, Autor: prochu

Hubert Hurkacz nie poradził sobie z wyżej notowanym Marinem Ciliciem w drugiej rundzie US Open. Wrocławski tenisista nie miał swojego dnia - czego nie można powiedzieć o jego rywalu - i dość szybko przegrał 2:6, 0:6, 0:6.

Chorwat rozgrywał bardzo dobre zawody i Hurkacz nie był w stanie nawiązać z nim wyrównanej walki. Młody Polak popełniał sporo błędów, a wyżej notowanemu rywalowi był w stanie "urwać" jedynie dwa gemy w pierwszym secie. Mecz trwał godzinę i 19 minut.

Przypomnijmy, że podczas majowego turnieju French Open Hubert Hurkacz również odpadł w drugiej rundzie, także przegrywając z Marinem Ciliciem. Wówczas jednak zdołał wygrać jednego seta.