Impel Gwardia przegrywa z Organiką

2010-12-15, Autor: Piotr Kolisko
Siatkarki Impelu Gwardii nie zaliczą do udanych inauguracyjnego spotkania przed własną publicznością. W sobotniem spotkaniu uległy w 4 setach zespołowi z Łodzi.

W rozegranym w miniony weekend pierwszym spotkaniu przed własną publicznością wyższośc rywalek z Łodzi musiały uznać siatkarki Impelu Gwardii Wrocław. Dla podopiecznych trenera Błaszczyka była to już druga porażka w obecnych rozgrywkach.

W obu dotychczasowych spotkaniach wrocławianki wygrały łącznie dwa sety jednak ani w spotkaniu z Dąbrową ani też z Organiką Łódź nie były one typowane w roli faworytek.

> ZOBACZ FOTOGALERIĘ ZE SPOTKANIA

Wartym wspomnienia jest fakt, że w drugim secie sobotniego spotkania Impel Gwardia zdeklasowała rywaliki wygrywając tą odsłonę 25:10. Jednak dobra passa z drugiego seta spotkania nie odbiła się na końcowym wyniku spotkania przegranego w efekcie przez wrocławianki 1:3. Tak o meczu mówił trener Gwardii, Rafał Błaszczyk:

- W Organice jest parę doświadczonych dziewczyn, które wiedzą, że tak naprawdę w siatkówkę gra się od 21 punktu w górę.

Impel Gwardia Wrocław – Organika Budowlani Łódź 1:3 (31:33, 25:10, 23:25, 23:25)