Impel przegrywa ważny mecz. Wrocławianki bez punktów w Legionowie

2018-02-05, Autor: prochu

Wszystko zaczęło się bardzo dobrze - w pierwszym secie siatkarki Impelu Wrocław pokonały Legionovię Legionowo 27:25 i objęły prowadzenie w meczu "o sześć punktów". Jednak w kolejnych trzech partiach lepsze okazywały się rywalki i wygrały w całym meczu 3:1. Szczególnie szkoda drugiego seta, w którym Impelki prowadziły już pięcioma "oczkami", a w końcówce straciły aż sześć punktów z rzędu.

Po szesnastu kolejkach Impel jest w strefie barażowej, ze stratą trzech "oczek" do bezpiecznej lokaty i przewagą trzech punktów nad miejscami spadkowymi.

Legionovia Legionowo - Impel Wrocław 3:1 (25:27, 25:20, 25:21, 25:19)