Wiadomości

Jackiewicz i Ujazdowski we władzach krajowego PiS

2011-01-24, Autor: Bartłomiej Knapik
Dwaj posłowie z Wrocławia: Dawid Jackiewicz i Kazimierz Michał Ujazdowski znaleźli się wśród 15 nowych członków komitetu politycznego PiS, ścisłego kierownictwa partii.

Reklama

Oprócz nich we władzach są także powiązani z Dolnym Śląskiem i jego stolicą Beata Kempa, posłanka z Sycowa, europarlamentarzysta Ryszard Czarnecki oraz poseł Adam Lipiński z Legnicy.

Dawid Jackiewicz był kandydatem PIS na prezydenta Wrocławia w ostatnich wyborach, ale po przegranej stracił zainteresowanie miastem. Nie pojawił się na żadnej konferencji prasowej dotyczącej lokalnych spraw – nawet opłat na obwodnicy autostradowej, o której bezpłatność kiedyś walczył w Sejmie z Cezarym Grabarczykiem.

Kazimierz Michał Ujazdowski to były minister kultury i dziedzictwa narodowego za czasów PiS. Potem jego drogi z partią Kaczyńskich się rozeszły. Razem z Janem Marią Rokitą oraz Rafałem Dutkiewiczem miał zakładać Polskę XXI. Jednak z tego projektu nic nie wyszło i Ujazdowski wrócił do PiS.
Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (3):
 • ~ 2011-01-24
  11:39:19

  0 0

  Silny PiS we Wrocławiu. Oby udało się dostać do sejmu i senatu jak największej reprezentacji PiS w wyborach październikowych. Dość z populizmem PO i gówniarską polityką!

 • ~ 2011-01-25
  19:47:18

  1 0

  Ten siłacz! Ten mor...ca!!! "Pan umarł bo się przewrócił i padając trafił na pana rękę z zaciśniętą pięścią ale wcześniej był wieziony w bagażniku!!! Jak pan może żyć z zabójstwem na sumieniu??? PiS-owski Minister sprawiedliwości pana "wyciągnął" w czasach kiedy PiS rządził??? Dlaczego to tak ucichło??? Kto prowadził śledztwo??? Cała PiS jest pełna niewyjaśnionych wydarzeń! Czy kiedyś ktoś pozna prawdę???

 • ~ 2011-01-27
  11:22:55

  0 0

  @immunited. Ale ci to PO pomieszało w głowie. Miał dziada zastrzelić gdy zagrażał jego rodzinie ?
  Dostał w pysk a ze upadł nieszczęśliwie to poniósł karę boską za napaść. Wszystko w ramach obrony koniecznej.
  Bandyta powinien się bać że mu odstrzelimy jaja jak będzie groził.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.