Jan Urban: Mieliśmy trochę szczęścia

2017-08-06, Autor: prochu

Śląsk Wrocław zremisował w piątek w Gliwicach z Piastem 1:1. Na pomeczowej konferencji prasowej trener WKS-u mówił, że jest zadowolony z takiego rezultatu. - Mieliśmy swoje problemy, nie było łatwo zestawić optymalny skład - tłumaczył Jan Urban.

Jan Urban (trener Śląska): Początek drugiej połowy zdecydowanie ze wskazaniem na naszych rywali. Rzut karny w końcówce mógł zadecydować o losach spotkania, ale trzeba przyznać, że mieliśmy też trochę szczęścia. To było wyrównane spotkanie i jestem jednak zadowolony z wyniku.

W ostatniej chwili z gry wypadli Djordje CotraRobert Pich. Do tego kontuzja Sito Riery, więc naprawdę mieliśmy dziś swoje problemy. Musieliśmy sobie z nimi poradzić, bo nie było łatwo zestawić optymalny skład. Jakub Kosecki poczuł delikatny ból i nie chcieliśmy ryzykować. W jego miejsce w przerwie pojawił się Daniel Łuczak, który zagrał fajne 45 minut. Adrian Łyszczarz miał kilka minut, ale widać w nim było spokój i dobre panowanie nad piłką.

Fajną zmianę zaliczył też Arkadiusz Piech, który miał bardzo dobrą okazję na zdobycie bramki. Dużo pracował w defensywie i z tego zadania wywiązał się w stu procentach.

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 0