Kultura

Jesteś ateistą? Oni twierdzą, że mają dowody na istnienie Boga [SPOTKANIE]

2018-02-10, Autor: mh

Organizatorzy wydarzenia wierzą, że Bóg może wszystko zmienić i twierdzą, że mają na to dowody. Zapraszają na cykl spotkań, podczas których będzie można usłyszeć, jak Bóg w XXI wieku realnie działa m.in. we Wrocławiu.

Reklama

Spotkania odbywają się w każdą niedzielę o godz. 11:00 na ulicy Legnickiej 65 na parterze (wjazd autem od ul. Marcina Lutra). Wydarzenie organizuje Wspólnota Chrześcijańska The Rock.

Tematem lutowych spotkań jest „Bóg może wszystko zmienić w twojej rodzinie”, a marcowych – „Bóg może wszystko zmienić w twoim mieście”. Wstęp wolny.

Oceń publikację: + 1 + 4 - 1 - 2

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
 • ~Jan 2018-02-25
  20:43:31

  3 4

  #294: Proponuję odnotować, że każde działające "perpetuum mobile" jest równocześnie "cudem technicznym" dowodzącym, iż Bóg istnieje - zbuduj więc sobie chociaż najprostrzy z uruchomionych w 2017 roku licznych prototypów tych cudownych maszyn, np. Koło Bhaskara, aby dowieść tym sobie NIE tylko że Bóg istnieje, ale także jak bezczelnie cała ludzkość jest okłamywana i zwodzona przez monopol oficjalnej nauki ateistycznej

  Motto: "Oficjalna nauka ateistyczna udowodniła formalnie, że w hipotetycznym świecie jaki NIE istnieje a w jakm panowałoby jedyne uznawane przez ową naukę "monopolarne pole grawitacyjne", zbudowanie maszyn "perpetuum mobile" NIE byłoby możliwe - jej własny dowód potwierdza więc, że skoro zbudowano już wiele poprawnie działających maszyn "perpetuum mobile" to faktycznie oznacza, że żyjemy w sztucznie stworzonym świecie fizycznym w jakim panuje rozumnie zaprogramowane "dipolarne pole grawitacyjne" i stąd jaki NIE mógłby być tak inteligentnie stworzony gdyby Bóg NIE istniał!"

  Jeśli masz umysł otwarty na poznanie prawdy, skłonności majsterkowiczowskie, wymagane narzędzia, oraz materiały, wówczas zbuduj sobie "cud techniczny" w formie maszyny "perpetuum mobile". Cut ten, dla powodów, które tu wyjaśnię, będzie też wizualnie dowodził ci i przypominał, że Bóg istnieje. Z grupy rozlicznych już zbudowanych w 2017 roku i działających prototypów maszyn "perpetuum mobile", jakie w punktach #J1 i #J2 ze strony "free_energy_pl.htm" opisałem szczegółowo oraz zilustrowałem linkami do ich wideów z youtube.com , do osobistego zbudowania na początek możesz wybrać sobie tę, która leży w twoich możliwościach wykonawczych. Jak bowiem zapewne domyślasz się z histerycznych prześladowań jakie na owe maszyny kieruje cała dzisiejsza bojąca się ogólnoświatowej kompromitacji oficjalna nauka ateistyczna, wystraszone nimi rządy, oraz zagrożone w swoich zyskach zachłanne koncerny energetyczne, maszyn takich narazie NIE zdołasz zakupić w sklepach. Najprostrza moim zdaniem, z licznych już zbudowanych i działających "perpetuum mobile", jest wynalaziona w Indiach jeszcze w 1150 roku, maszyna nazywana "Koło Bhaskara" (po angielsku "Bhaskara's Wheel"). Wideo dokumentujące wygląd i opisy tej maszyny "perpetuum mobile", w lutym 2018 roku było dostępne dla zainteresowanych osób w youtube.com pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=50Aag0J0Qe4 .

  Abyś mógł zbudować i uruchomić poprawnie działające "Koło Bhaskara", wystarczy jeśli masz: totaliztyczne nastawienie do prawdy (niedowiarki, lenie, kłamcy i oszuści będą mieli bowiem poważne trudności z jego zbudowaniem), przednie koło z jakiegoś starego i już nieużywanego roweru, co najmniej dziesięć jednakowych półlitrowych, przeźroczystych butelek plastykowych, trochę narzędzi, oraz zacięcie do majsterkowania. Ich posiadanie powinno ci pomóc przetransformować to przednie koło rowerowe w działające "perpetuum mobile" o formie "Koła Bhaskara". Po zaś jego zadziałaniu, będziesz NIE tylko miał uciechę pokazując je wszystkim niedowiarkom, a po ustawieniu w oknie wystawowym przyciągając swemu krewniakowi dodatkowych klientów, ale także będzie ono dla ciebie twoim osobistym dowodem wizualnym, że Bóg istnieje. Przy okazji zilustruje ono ci także, jak bardzo ludzkość jest okłamywana i zwodzona z powodu lukratywnego monopolu oficjalnej nauki ateistycznej na badania i na edukację.

  Swoje wyjaśnienie dlaczego każda działająca maszyna "perpetuum mobile" jest równocześnie technologicznym dowodem na istnienie Boga, rozpocznę od przypomnienia, że oficjalna nauka ateistyczna kłamliwie nam wmawia, iż jakoby żyjemy w świecie w którym panuje monopolarna grawitacja. W takim zaś świecie o monopolarnej grawitacji NIE ma miejsca na Boga, stąd ów "zlepek papierkowych teoryjek" jakimi omamia nas oficjalna nauka ateistyczna miałby tam szansę bycia prawdą - tj. byłaby tam szansa, że świat powstał tak jak wmawia nam to "teoria wielkiego bangu", ludzie powstali z "małp" na drodze "naturalnej ewolucji", a ponadto działających maszyn "perpetuum mobile" w takim świecie o "monopolarnej grawitacji" NIE dałoby się zbudować. Niestety istnieje cały ocean empirycznego materiału dowodowego, że to co stwierdza oficjlana nauka ateistyczna jest kardynalnym kłamstwem i zwodzeniem ludzi. Część tego materiału dowodowego opisałem na stronie "god_proof_pl.htm", linki do opisów dalszych rodzajów takiego materiału dowodowego przytoczyłem w punkcie #J3 swej strony o nazwie "free_energy_pl.htm", zaś mającym związek z niniejszymi opisami przykładem owych kłamstw i zwodzenia jest fakt, że kiedy oficjalna nauka ateistyczna formułowała swoje zaczerpnięte z sufitu "papierkowe prawa termodynamiczne", na świecie istniały już i działały liczne maszyny "perpetuum mobile" (np. "Koło Bhaskara" - jakie wynalezione zostało w 1150 roku). Maszyny te empirycznie już wówczas dowodziły, że papierkowe "prawa termodynamiki" są wyssaną z palca bzdurą i urojeniem. Tyle tylko, że zamiast konstruktywnie przebadać te maszyny, zaś w ten sposób odkryć, że faktycznie łamią one owe "papierkowe prawa termodynamiki", oficjalna nauka ateistyczna wolała wykorzystać niechęć jaką do tych maszyn wykazywali wszyscy zachłanni sprzedawcy energii i bankierzy, aby krzykliwie ogłosić, że maszyn tych NIE daje się zbudować, poczym aby używać swego autorytetu i wpływów dla uniemożliwiania budowy następnych z tych maszyn i dla niszczenia ich potencjalnych producentów. To samo już sprawdzone w działaniu kłamstwo i blokowanie postępu, oficjalna nauka potórzyła potem w odniesieniu do Boga, demonów, UFO, mojego Magnokraftu, Komory Oscylacyjnej, odkrycia istnienia i działania dwóch odmiennych czasów w naszym świecie fizycznym, Wehikułu Czasu, itp. Wszakże "jest łatwiej ludzi okłamywać, niż im wykazać, że są okłamywani!" Niestety, to upieranie się oficjalnej nauki ateistycznej przy okłamywaniu ludzkości prowadzi prosto do jej samozagłady. Wszakże aby prawda mogła wydostać się z opresji, nauka ta musi zostać zniszczona, zaś w jej miejsce musi zostać ustanowiona nowa "nauka totaliztyczna" konkurencyjna wobec starej, bowiem działająca już na totaliztycznych zasadach zgodnych z prawdą i z wymaganiami Boga.

  Na szczęście dla prawdy, w 1985 roku Bóg uhonorował moją pracowitość zaszczytem autoryzowania nadal jedynej na Ziemi Teorii Wszystkiego zwanej Konceptem Dipolarnej Grawitacji. Teoria ta zaś udowodniła w sposób do dzisiaj obowiązujący, że w naszym świecie fizycznym panuje "dipolarne pole grawitacyjne". W takim zaś dipolarnym polu grawitacyjnym przestaje być prawdą wszystko to co oficjalna nauka ateistyczna twierdzi. Stąd faktycznie nigdy w nim NIE było "wielkiego bangu", zaś nasz świat fizyczny został stworzony przez Boga jedynie około 6000 "ludzkich lat" temu z dostępnego Bogu niewidzialnego, nieważkiego, wiecznie ruchliwego i programowalnego fluidu jaki ja nazywam "przeciw-materią". Jedyną istotą która faktycznie powstała w wyniku ewolucji był sam Bóg - z powodów jakie opisałem w tomie 1 swej monografii [1/5]. Maszyny zaś "perpetuum mobile" w naszym świecie daje się jednak budować, bowiem napędza je "przeciw-materialny wiatr" jaki nieustannie i bezenergetycznie jest formowany przez "samomobilność" owego wiecznie ruchliwego fluidu zwanego "przeciw-materią".

  Podsumowując powyższe, powodem dla którego każda działająca maszyna "perpetuum mobile", w tym "koło Bhaskara", jest dowodem na istnienie Boga, jest iż maszyny te są napędzane owym "przeciw-materialnym wiatrem" - czyli podmuchem inteligentnej substancji, która istnieje w przeciw-świecie równoległym do naszego świata fizycznego, oraz która reprezentuje sobą "ciało" Boga. Z owej przeciw-materii inteligentnie zaprogramowane zostało bowiem przez Boga wszystko co tylko istnieje w naszym świecie fizycznym, w tym np. chleb jaki zjadamy, a także nasze ciała ludzkie - które zgodnie z Biblią są "świątyniami Boga". Istnienie owej wiecznie ruchliwej "przeciw-materii" w której rezyduje Bóg, zaś "wiatr" formowany z której napędza maszyny "perpetuum mobile", odkryłem dopiero ja w 1985 roku dzięki stworzeniu w/w do dzisiaj jedynej na świecie faktycznej Teorii Wszystkiego zwanej Konceptem Dipolarnej Grawitacji - której uznania, niestety, oficjalna nauka ateistyczna uparcie odmawia aż do dzisiaj. Z kolei dowody, że w świecie w którym panowałaby "monopolarna grawitacja", a stąd który musiałby być pozbawiony Boga, takich maszyn "perpetuum mobile" NIE dałoby się zbudować, wypracowała sama oficjalna nauka ateistyczna. Dowodem tym są bowiem m.in. jej papierkowe "prawa termodynamiki" - o jakich rzekomej ważności i w naszym dipolarnym świecie, na przekór logiki i empiryki, oficjalna nauka ateistyczna do dzisiaj się upiera. Tyle, że uparcie odmawiając uznania odkrytego dopiero przeze mnie faktu, że grawitacja ma naturę dipolarną, a NIE monopolarną (nadal uznawaną przez oficjalną naukę), oficjalna nauka aż do momentu swego samozniszczenia musi uznawać też prawa termodynamiki, jakie obowiązują dla świata o monopolarnej grawitacji, a stąd jakie jednoznacznie dowodzą, że w świecie o monopolarnej grawitacji, w jakim NIE byłoby Boga który z wiecznie ruchliwej i inteligentnej przeciw-materii rozumnie zaprogramowałby naszą nieruchomą i głupią materię, maszyn "perpetuum mobile" NIE daje się zbudować.Maszyny te są w stanie zadziałać jedynie w świecie inteligentnie stworzonym z wiecznie ruchliwej przeciw-materii zamieszkałej przez Boga i rządzonej programami oraz prawami wszechmogącego i wszechwiedzącego Boga. Skoro więc maszyny te istnieją i działają już co najmniej od 1150 roku, oznacza to iż Bóg istnieje, zaś oficjalna nauka ateistyczna wszytkich nas nieustannie i bezczelnie okłamuje oraz zwodzi ze szkodą dla postępu całej ludzkości i każdego z nas.

  Linki: znacznie więcej na powyższy temat, włącznie z ilustracjami i linkami do wideów pokazujących budowę i działanie omawianych tu maszyn "perpetuum mobile", zainteresowani czytelnicy znajdą w punkcie #D3 mojej strony o nazwie "god_proof_pl.htm" oraz o adresach, np:
  http://cielcza.cba.pl/god_proof_pl.htm czy
  http://www.geocities.ws/immortality/god_proof_pl.htm
  Z kolei budowę i działanie całego szeregu maszyn "perpetuum mobile" omówiłem i zilustrowałem zdjęciami oraz linkami do wideów w punktach #J1 i #J2 strony "free_energy_pl.htm" o adresach, np.:
  http://totalizm.com.pl/free_energy_pl.htm czy
  http://pajak.org.nz/free_energy_pl.htm

  Życzę powodzenia w poszukiwaniach prawdy,
  Dr inż. Jan Pająk

 • ~Jan 2020-02-28
  03:48:24

  2 2

  #320: Kolejnym dowodem na istnienie Boga jest cudowna szczęśliwość zjawiska nirwany. (Ja osobiście przeżywałem zapracowaną przez siebie nirwanę przez 9 miesięcy podczas swojej profesury na Borneo, zaś jej opisy przytoczyłem m.in. na stronie http://pajak.org.nz/nirvana_pl.htm - szczególnie patrz tam punkty #D3 i #C6.) Cechy nirwany są bowiem niemożliwe do wykształtowania się w wyniku "przypadkowej ewolucji". Co najciekawsze, owo zjawisko oszałamiającej szczęśliwości nirwany wszechwiedzący Bóg najwyraźniej przewidująco wprogramował w nasze dusze i ciała aby stworzyć ludziom znacznie lepszą niż "pieniądze" alternatywę dla wynagradzania ochotniczej "pracy moralnej" w krajach lub cywilizacjach jakie wdrożą u siebie pozbawiony pieniędzy i strachu "ustrój nirwany". To dlatego do dziś (28 lutego 2020 roku) ja przez już 14 lat staram się przekonywać Polaków, aby wdrożyli ów nieznany wcześniej przez ludzi "ustrój nirwany" także w Polsce, jednak efekty mojej argumentacji
  narazie ilustruje ów "polski dowcip" o Kowalskim, który podczas picia herbaty zawsze stawał się ślepy, bo łyżka z kubka zahaczała mu o okulary - zdejmował więc wówczas okulary zamiast wyjmować łyżkę z kubka. Sytuację podobną jak ów Kowalski przez tysiąclecia ludzkość toleruje też właśnie w sprawie "pieniędzy", nirwany i moich formalnych dowodów naukowych na istnienie Boga". Wszakże np. "pieniądze", będąc pierwotnym źródłem wszelkiego zła na ziemi, wypaczają charaktery indywidualnych ludzi, rujnują całą naszą cywilizację, zwiększają korupcję i przekupstwo, pogłębiają różnicę pomiędzy bogatymi i biednymi czyniąc bogatych jeszcze bogatszymi a biednych jeszcze biedniejszymi, wyniszczają naturę, oraz wiodą ludzkość do wojen, rewolucji i końcowej zagłady. Na przekór tego, moje propozycje publikowane od 2006 roku na stronie "partia_totalizmu.htm" (np. a adresie http://pajak.org.nz/partia_totalizmu.htm ) aby w Polsce i na Ziemi wdrożyć nieznany wcześniej politycznego "ustrój nirwany" jest niemal przez wszystkich ignorowane - chociaż ustrój ten wskazuje realistyczny sposób zupełnego pozbycia się "pieniędzy" poprzez wynagradzanie "pracy moralnej" szczęśliwością "nirwany" (zamiast "pieniędzmi"). Tymczasem od 2006 roku, do obecnego 2020 roku, owe pieniądze znacząco pogłębiły zniszczenia jakie wyrządzają one ludzkości. Dzięki nim ludzkość obecnie jest już na krawędzi samozagłady. Dlatego w lutym 2020 roku przeredagowałem wyżej wskazywaną stronę "partia_totalizmu.htm", w jej punktach #A1 do #A4 wyjaśniając dosadniej i klarowniej zalety i sposoby usunięcia pieniędzy z użycia poprzez wzdrożenie "ustroju nirwany" - cechy jakiego czynią go nieporównanie doskonalszym od dzisiejszego kapitalizmu i komunizmu. Treść zaś owych punktów #A1 do #A4 opublikowałem także jako wpis numer #320 na blogach totalizmu (o adresach https://totalizm.wordpress.com oraz https://drjanpajak.blogspot.com ). Tym też czytelnikom, u których zachowały się resztki zdrowego rozsądlu i logiki, rekomenduję aby jednak podjąć rzeczową i pozbawioną uprzedzeń dyskusję lub inne działania nad ratowaniem ludzkości (a także siebie i swych potomków) przed nadchodzącą zagładą poprzez porzucenie używania "pieniędzy" a wdrożenie bazującego na generowaniu szczęśliwości niemal doskonałego "ustroju nirwany".
  Życzę opamiętania się z "pieniężnego obłędu" i z kłamstw na temat rzekomego nieistnienia Boga,
  Jan Pajak (dr inż.)
  P.S. Zachęcam też do gratisowego oglądnięcia naszego 34-minutowego filmu edukacyjnego "Napędy Przyszłości" o adresie:
  https://www.youtube.com/watch?v=lBVQfl2bbtI
  (który razem z jego angielskojęzyczną i niemieckojęzyczną wersją można też uruchamiać z mojej strony http://pajak.org.nz/djp.htm )

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Najczęściej czytane

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Kto powinien być kandydatem PiS na prezydenta Wrocławia?Oddanych głosów: 425