Kłeczek wygrał 20. Bieg Solidarności

2010-09-14, Autor: Piotr Kolisko
Radosław Kłeczek reprezentujący barwy wrocławskiego Ślaska został zwyciezcą jubileuszowego XX Biegu Solidarności.

W sobotę zakończył się jubileuszowy XX Bieg Solidarności. W biegu wzięlo udział 647 biegaczy a triumfatorem całej imprezy został absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu , zawodnik WKS-u, Radosław Kłeczek.

> Zobacz zdjęcia z XX Biegu Solidarności

Kłeczek jest Młodzieżowym Mistrzem Polski w biegu na 10000m a 5 kilometrowy dystans Biegu Solidarności pokonał w czasie 15 minut i 37 sekund. Co ciekawe wynik osiągnięty w tym roku przez biegacza wrocławskiego Śląska jest tylko o sekundę gorszy od rezultaut ubiegłorocznego triumfatora tej imprezy - Wojciecha Kowalskiego.