Wiadomości

Kolejarze chcą ochraniać dworzec tymczasowy do listopada przyszłego roku

2011-10-18, Autor: Bartłomiej Knapik
Nie do czerwca, czyli do Euro 2012, ale do 8 listopada przyszłego roku PKP Nieruchomości chcą chronić dworzec tymczasowy. Czy oznacza to, że wiedzą już, że nie zdążą z remontem Dworca Głównego?

Reklama

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu ogłasza przetarg przetarg nieograniczony na ,,Na ochronę fizyczną osób i mienia świadczona na Dworcu Tymczasowym Wrocław Główny obręb działania PKP S.A Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu” - ogłoszenie takiej treści w ubiegłym tygodniu pojawiło się w sieci.
I właściwie nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie okres, na który kolejarze chcą podpisać umowę ze zwycięzcą tego przetargu: od 9 listopada tego roku do 8 listopada 2012.Kolejarze zapewniają, że to nie dlatego, że aż do późnej jesieni przeszłego roku mamy kupować bilety na tymczasowym dworcu:
- W takich przypadkach standardowo proponujemy umowy na rok. Jednak znajduje się w nich klauzula, że jeśli ochraniany obiekt wcześniej zmieni przezaczenie, to mamy prawo się z nich wycofać – tłumaczy Bartłomiej Sarna z PKP. - Termin zakończenia remontu dworca Wrocław Główny to maj przyszłego roku i to się nie zmieni – dodaje.
Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
 • ~anomimowo 2011-10-18
  16:54:29

  0 0

  Jak to mawiają error 2012.

  PS. Poziom dziennikarstwa w tym kraju jest żenujący. Szmatławców, brukowców jest na potęgę. Ale to jest moja gazeta. Podoba mi się to. Brawo. Wstrzeliliście się w lukę rynkową.

 • ~zed 2011-10-18
  21:14:46

  0 0

  Jeszcze nigdy w historii takich przedsięwzięć na świecie nie planowało się otwarcia czegoś bezpośrednio przed mistrzostwami! To z góry zdane jest na niepowodzenie! Takie obiekty potrzebują "zgrania" co z reguły przeprowadza się na długo przed takimi dużymi imprezami! Ale w PKP wszystko jest możliwe nawet na 5 minut przed nawałem kibiców!!! Powodzenia!!!

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.