Kolejne problemy Śląska. Piotr Celeban kontuzjowany

2019-10-07, Autor: prochu

Około 6 tygodni potrwa przerwa w grze Piotra Celebana. Obrońca WKS-u odniósł w ostatnim meczu rezerw kontuzję pęknięcia kości czołowych i przegrody zatok czołowych.

Piotr Celeban słynie z bycia twardym i nieustępliwym zawodnikiem, ale nawet jego dotykają czasem urazy. Tym razem defensor WKS-u odniósł poważną kontuzję w walce z przeciwnikiem podczas meczu drugiej drużyny ze Ślęzą Wrocław, przegranym 1:3.

Obrońca WKS-u w powietrznym pojedynku o górną piłkę zderzył się głową z rywalem, w wyniku czego nastąpiło pęknięcie kości czołowych i przegrody zatok czołowych. Na szczęście nie doszło do przemieszczenia i nie będzie konieczna operacja. Przy urazach głowy zalecana jest szczególna ostrożność, toteż zawodnika Śląska czeka około 6 tygodni przerwy od gry.

To dodatkowy problem trenera Vitezslava Lavicki przed meczem z Rakowem Częstochowa, który odbędzie się 21 października. W tym starciu nie będzie mógł bowiem wystąpił pauzujący za kartki Wojciech Golla.

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 4