Wiadomości

Kolorowo, głośno i niepokornie, czyli miastem rządzą studenci

2011-05-14, Autor: bk
Dzieci kwiaty, Krzyżacy, postacie z filmu Avalon, rzymscy legioniści – w dłoniach napoje a nad głowami napisy takie jak: „cycki wasze w rence nasze”. Wczoraj studenci dostali klucze do miasta.

Reklama

Studencka brać przeszła wczoraj spod Politechniki, przez Most Pokoju do Rynku i na wyspę Słodową gdzie odebrali klucze do miasta z rąk prezydenta Wrocławia, Rafała Dutkiewicza.W tym roku było bardzo spokojnie, choć wcale nie bez kolorytu i dobrej zabawy.
Najlepiej zobaczyć to samemu więc zachęcamy zobaczcie jak wyglądał pochód przez miasto, a jak sama zabawa na wyspie Piaskowej.
Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (4):
 • ~ 2011-05-14
  22:31:38

  0 0

  Czy ktoś policzył straty spowodowane juwenaliami? Proponuję zamknąć uczelnie, a nie stadiony!

 • ~ 2011-05-15
  01:41:04

  0 0

  Kiedyś nasz naród uważało się za waleczny, honorowy, kochający ojczyznę, a teraz z tego co widzę, co czytam w komentarzach, to naszą narodową cechą jest skłonność do narzekania. Nie liczy się to, że studenci się dobrze bawili, że było kolorowo, że przeszedł pochód, studenci wyszaleli się na koncertach - ważne jest to, że są straty.. Byłem na koncertach, nic złego się nie działo, nikomu krzywda się nie stała, nie zauważyłem, by coś było zdemolowane. Tyle samo strat było przy koncertach z okazji 3-majówki, tyle samo podczas każdego innego święta hucznie obchodzonego.

 • ~ 2011-05-15
  23:35:30

  0 0

  Duża część studentów to zwykłe bydło. Ci najbardziej spokojni nie obchodzą juwenaliów (przynajmniej nie upijając się). Problemem też była za mała ilość śmietników - osobiście musiałem postawić jedną buteleczkę obok śmietnika, gdyż z niego już się wysypywało. Nikt nie napisał o Juwenaliowym Przejeździe Rowerowym - który się odbył podczas tropikalnej ulewy.

 • ~ 2011-05-16
  00:12:08

  0 0

  Szczesliwy los studenta

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.