Na sygnale
Kompletnie pijany 42-latek jechał autem przez Sępolno
Gdy wysiadł z samochodu, ledwo trzymał się na nogach. Mowa o 42-letnim wrocławianinie, który został zatrzymany podczas swojej pijackiej przejażdżki po Wielkiej Wyspie. Mężczyzna miał 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Teraz nawet na 2 lata może trafić do więzienia.
Do zatrzymania doszło kilka dni temu na ul. Monte Cassino. Policjanci zwrócili uwagę na nietypowo zachowującego się kierowcę. Podejrzenia o tym, że mężczyzna może być pod wpływem alkoholu, potwierdziło już pierwsze spotkanie z zatrzymanym.
– Kiedy otworzyły się drzwi od strony kierowcy, wówczas mundurowi wyczuli silny zapach alkoholu, którego źródłem był siedzący za „kółkiem” 42-latek. Mężczyzna miał bardzo duży problem z opuszczeniem fotela kierowcy, a kiedy mu się to udało, wówczas przed nim pojawiła się kolejna trudność. Wrocławianin nie był w stanie utrzymać równowagi i gdyby nie policjanci, prawdopodobnie przewróciłby się na jezdnię – mówi sierż. szt. Krzysztof Marcjan z wrocławskiej policji.
Badanie alkomatem wykazało 3,5 promila alkoholu. To jednak niejedyne przewinienie zatrzymanego. Podczas kontroli dokumentów, okazało się, że wrocławianin jest poszukiwany przez prokuraturę.
– Po czynnościach funkcjonariusze doprowadzili mężczyznę do policyjnego aresztu. Wrocławianin stanie przed sądem, który może wobec niego orzec karę nawet 2 lat pozbawienia wolności – tłumaczy policjant.
Zobacz także
Komentarze (1):
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Najczęściej czytane
-
Awantura w autobusie we Wrocławiu. Zatrzymany został odesłany do Niemiec
30078 -
Demolka w bloku na Rakowcu. 27-latek przez okno wyrzucał wyposażenie mieszkania
18015 -
Wrocław: 39-latek „obrobił” dom, a potem zapytał poszkodowanych o drogę
16218 -
Kierowca śmieciarki wciągał amfetaminę podczas przerwy w pracy
15258 -
Wyrobił prawo jazdy w szkole, a nie w urzędzie. Podczas kontroli udawał zdziwionego
5933
Najczęściej komentowane
-
Brutalny napad na Powstańców Śląskich. Policja szuka tych mężczyzn [ZDJĘCIA]
1 -
Awantura w autobusie we Wrocławiu. Zatrzymany został odesłany do Niemiec
1 -
Wrocław: Rozbił auto, potem zgłosił kradzież
1 -
Wrocław: 31-latek groził zamachem w majówkę. W mieszkaniu miał broń i plan budowy bomby
0 -
Pijany rowerzysta wjechał w… latarnię. Trafił do szpitala
0
Alert TuWrocław
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!
Wyślij alertSonda
Jaką nazwę powinien nosić skwer przy Zakładzie Karnym przy ul. Kleczkowskiej?
Oddanych głosów: 472
~Robert Stasiuk 2021-03-20 08:50:14
Totalna bzdura jak kompletnie PIJANY mógł jechać samochodem ?Ten okaz homo procentuslubus był tylko lekko nie dopity i dlatego mógł jechać samochodem ; Kompletnie PIJANY leżał by pod stołem' w rowie na chodniku nie mogąc się ruszyć ten był tylko lekko nie dopity więc jechał blaszanką po drodze publicznej ; Piszcie faktyczny stan takowych okazów;