Wiadomości

Kosili trawę. Przez przypadek skosili nogi małych sarenek

2023-06-05, Autor: klo

Masakra w Dzierżoniowie na Dolnym Śląsku. Ekipa kosząca łąki nie zauważyła, że w zaroślach ukrywają się małe sarenki i bardzo dotkliwie je zraniła. Jedna z sarenek straciła całą łapę, druga miała pogruchotane wszystkie kończyny i stawy. Zwierząt nie udało się uratować.

Reklama

- Każda z saren miała pogruchotane kosiarką wszystkie cztery nogi, rozwalone, otwarte stawy. Część kości kończyn odpadła już w trakcie koszenia. Jedna z sarenek była całkowicie pozbawiona jeden z kończyn - pisze wrocławska Ekostraż, która kilka dni temu interweniowała w Dzierżoniowie. 

Niestety na ratunek zwierząt było już za późno. Sarny zostały uśpione. - Musieliśmy skrócić ich cierpienie, nie było szans na ratunek. To było cierpienie, które należało natychmiast przerwać. Mimo, że humanitarna śmierć jest wpisana w ratownictwo zwierząt, zawodzimy z bólu i nie rozumiemy. I nie możemy się z tym pogodzić - dodaje organizacja.

 

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 5

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
 • ~ouusexxve 2023-06-05
  13:36:41

  0 1

  Gorące dziewczyny w twoim mieście chcą gorącego seksu, bez pieniędzy i związków, wszystko jest anonimowe i poufne, rejestracja jest bezpłatna ----- https://mub.me/kisky

 • ~Mirko_81 2023-06-06
  00:44:51

  5 3

  "Ekipa" kosząca trawę, łąki, nieużytki rolne to nierozgarnięte osoby, które przed rozpoczęciem prac nie potrafią wykonać rozpoznania, sprawdzić, czy na obszarze przeznaczonym do prac związanym z koszeniem zieleni nie ma niebezpiecznych przedmiotów, gniazd ptaków, siedlisk dzikich zwierząt.
  Nie rozumiem jak można być takim nieudolnym, nie myślącym pracownikiem kosiarzem a zarazem rzeźnikiem żywych istot.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Najlepszy kandydat na senatora z okręgów wrocławskich to:


Oddanych głosów: 1819