Reklama

Koszmarny wypadek na Dolnym Śląsku. Na auto spadło drzewo, nie żyje jedna osoba

08/08/2024 14:58

W miejscowości Podzamek niedaleko Kłodzka doszło do tragicznego wypadku. Na busa iveco, którym jechali pracownicy służby drogowej, spadło drzewo, jedna osoba nie żyje, a pięć zostało rannych. Droga nr 46 jest aktualnie zablokowana.

W wyniku zdarzenia, pomimo akcji reanimacyjnej zmarł 56 –letni mężczyzna podróżujący busem. Jak informuje cytowana przez portal klodzko24.eu Wioletta Martuszewska z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku kierującego iveco oraz trzech pozostałych pasażerów przewieziono do szpitala. - Trwa zabezpieczanie miejsca zdarzenia, objazd drogami lokalnymi - poinformowała GDDKiA.



 

 


 


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości