Czas wolny

Kultowe miejsca wrocławskiego studenta 20 lat temu

2022-09-24, Autor: k

Trudno, żeby dla studenta kultowa była sala Nehringa na polonistyce czy wieża Matematyczna w gmachu głównym Uniwersytetu Wrocławskiego. Ale już położony mniej więcej w połowie drogi między nimi Kalogródek takim miejscem był.

Reklama

W życiu studenckim tak już bywa, że kultowe stają się te miejsca, w których spędza się czas leniwie, przyjemnie i najlepiej sącząc piwo w rytm ulubionej muzyki. Nasze zestawienie będzie więc głównie przypomnieniem barów i knajpek, w których studenci uwielbiali przesiadywać.

Zobacz w galerii miejsca, które 20 lat temu były kultowe dla studenta we Wrocławiu.

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 2

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~Krasnal Adamu 2022-09-26
    09:26:17

    0 0

    Wyspa Słodowa - jak najbardziej. Tawerna kojarzy mi się głównie ze studentami PWr. Gumowa Róża - tylko z ASP. Kalogródek - nie do końca ze studentami. Alibi (obecnie jest tam klub Akademia) długo w ogóle mi się nie kojarzyło ze studentami - w tamtym rejonie kultowy dla studentów wydawał mi się przede wszystkim klub Katakumby przy Grunwaldzkiej. W klubie Madness bywałem, ale nie wiedziałem, że jest kultowy dla studentów. O klubie Samo Życie nigdy nie słyszałem.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.