Reklama

Lato uderzy w Wielkanoc. Na termometrach nawet 23 stopnie!

26/03/2024 07:15

Zbliżające się święta wielkanocne, według synoptyków, będą we Wrocławiu naprawdę ciepłe i słoneczne. Już od soboty termometry we Wrocławiu pokażą ponad dwadzieścia stopni Celsjusza! Pogoda będzie zatem nie wiosenna, a iście letnia.

-W piątek zachmurzenie umiarkowane, okresami wzrastające do dużego, ale bez opadów. Temperatura maksymalna około 17°C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z kierunków południowych - dowiadujemy się. Prawdziwego ocieplenia możemy spodziewać się już od soboty. - W sobotę, niedzielę i w poniedziałek słonecznie i bez opadów. Temperatura maksymalna wyniesie około 23°C. Wiatr będzie słaby, chwilami umiarkowany i porywisty, południowo-wschodni i południowy - informują synoptycy IMGW. 


RADAR POGODOWY ONLINE  



 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości