Wiadomości

Libacja nastolatek w barze. Dziewczynki odebrali rodzice, właścicielkę knajpy zgarnęła policja

2013-04-27, Autor: jg
Rodzice aż 6 nietrzeźwych nastolatek musieli zgłosić się na komisariat po odbiór swoich córek. Nieletnie spożywały alkohol na terenie jednego z barów. W sprawie zatrzymano też właścicielkę placówki gastronomicznej.

Reklama

Policjanci wkroczyli do lokalu w chwili, gdy jedna z nieletnich z zakupioną kolejną butelką wódki dosiadała się do stolika, przy którym siedziały jej koleżanki. Okazało się, że dziewczyny miał po 16 lat. Wszystko działo się na terenie podwrocławskiej gminy Kąty Wrocławskie.

 

- Zatrzymana została 54 –letnia właścicielka baru, podejrzana o sprzedaż alkoholu nieletniej. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo okoliczności tej sprawy - podkreśla Kamil Rynkiewicz z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

 

 

 

Za sprzedaż alkoholu osobie nieletniej grozi kara grzywny. Oprócz tego sąd może orzec przepadek napojów alkoholowych a w toku postępowania administracyjnego cofnięte może zostać zezwolenie na sprzedaż tego typu produktów.

Oceń publikację: + 1 + 4 - 1 - 1

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (4):
 • ~wksfan 2013-04-27
  15:34:32

  4 0

  hahaha zdziry, pewnie mamusie beda ich bronily ze to nie one i ze one sa grzeczne hahah a to bladzie zwykle

 • ~wksfan1 2013-04-27
  16:51:18

  1 0

  Policja musi sobie zasłużyć na urlopy zbliżają się wakacje, a po za tym, że 16 latki piją alkohol to jest nic dziwnego sam spożywałem w wieku 16 kupowałem robią z tego taką wielką aferę jakby świat się walił 90 % społeczności młodej kupuje i kupować będzie w tym wieku może nie kupować ale spożywać na pewno, a co do sądu to pewnie nie winne będą. Mamusia wybroni grzeczną niewiastę jak tam pan na górze napisał ładnie

 • ~Józefina 2013-04-28
  09:18:35

  0 0

  "~wksfan1" chwali się, że jako młodociany spożywał alkohol. Pewnie zamiast się uczyć, chlał. Dlatego nie potrafi poprawnie sklecić zdania po polsku bo w czasie, kiedy w szkole były lekcje z interpunkcji, "spożywał".

 • ~kubu 2013-04-29
  12:07:06

  0 0

  Piją też młodsi, to się dzieje cały czas. Ale jak już się trafi to oczywiście trzeba zrobić z tego aferę...

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.