Czas wolny

Liga Narodów we Wrocławiu. Polska wygrała z Walią

2022-06-01, Autor: mgo

W otwierającym Ligę Narodów 2022 meczu Polska - Walia Biało-Czerwoni strzelili dwa gole, pokonując Walię.

Polska wygrała z Walią 2:1 na Tarczyński Arenie we Wrocławiu. Bramki dla naszej reprezentacji zdobyli Jakub Kamiński (73. minuta) i Karol Świderski (85. minuta), którzy na murawę trafili z ławki rezerwowych.

Wrocław był początkiem kalendarza reprezentacji Polski w Lidze Narodów. Spotkanie z Belgią na stadionie Króla Baudouina w Brukseli zaplanowane jest na 8 czerwca, 11 czerwca Biało-Czerwoni zmierzą się na wyjeździe z Holandią, a mecz Polska – Belgia na PGE Narodowym ma się odbyć 14 czerwca.

Oceń publikację: + 1 + 8 - 1 - 0