Miedź Legnica lepsza od Śląska

2017-03-24, Autor: red

Śląsk Wrocław przegrał w sparingu z pierwszoligową Miedzią Legnica 0:1. Mecz odbył się na Stadionie Wrocław, ale był zamknięty dla publiczności.

W pierwszej połowie podopieczni Jana Urbana przeważali, ale nie potrafili udokumentować tego golem. Najbliższy szczęścia był Łukasz Madej, ale w dogodnej sytuacji nieznacznie się pomylił.

Po zmianie stron na listę strzelców powinni się wpisać Ryota Morioka i Robert Pich, a stuprocentową sytuację zmarnował Łukasz Zwoliński. Z racji tego, że "niewykorzystane okazje się mszczą", Miedź w 60. minucie strzeliła gola, kiedy kombinacyjną akcję skutecznie wykończył Dejan Djermanovic.

Było to jedyne trafienie w piątkowym sparingu. Śląsk, mimo sporej przewagi, przegrał z Miedzią 0:1.

Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 0:1 (0:0)
Bramka: Djermanović 60

Śląsk: Kamenar (46 Budzyński) - Zieliński (80 Wiech), Kokoszka, Celeban, Augusto, Kovacević (46 Grajciar), Madej (46 Morioka), Łyszczarz (46 Riera), Engels (46 Pich), Alvarinho (46 Roman), Biliński (46 Zwoliński).
Miedź: Kapsa (46 Sapela) - Bartczak (46 Stasiak), de Amo (46 Potouridis), Midzierski, Gorskie, Daniel (46 Łuszkiewicz), Pennanen (46 Bartulovic), Łobodziński (60 Trifonov), Garguła (46 Rybicki), Marquitos, Djermanović.