Wiadomości

Mieszkańcy Pastelowej Krainy mogą podpisać swoje akty własności

2011-07-15, Autor: dk. mp
Gant Development S.A. poinformował, że ma już prawomocne pozwolenia na użytkowanie mieszkań na Stabłowicach. Nowi mieszkańcy mogą podpisywać swoje akty notarialne i wprowadzać się. Chodzi o I etap budowy Osiedla Pastelowa Kraina.

Reklama

Inwestycja Pastelowa Kraina jest zlokalizowana w zachodniej części Wrocławia. Atutem osiedla według dewelopera jest atrakcyjna lokalizacja w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Do spacerów mają zachęcać: Park Stabłowicki i Park Leśnicki. Swoisty mikroklimat zapewniają okoliczne tereny zielone. Osiedle tworzą kameralne 4–kondygnacyjne budynki.

- Cieszymy się z efektywnej współpracy z odpowiednimi urzędami, które nie opóźniają procesu formalnego przekazywania mieszkań ich nabywcom- mówi Andrzej Szornak, Wiceprezes Zarządu Gant Development S.A.

 

W I etapie budowy zakończonej w lutym 2011zostało tylko kilka niesprzedanych mieszkań, natomiast w inwestycji II etapu (planowane zakończenie prac na koniec roku) jest ich jeszcze 56.

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (3):
 • ~Robert 2011-07-22
  15:14:59

  0 0

  Fajnie, że już skończyli, mam zamiar kupić tam mieszkanie a jak już są akty to już najważniejsze. Często jest to główny problem deweloperów...

 • ~Kaśka 2011-07-25
  10:23:58

  0 0

  A są jeszcze wolne mieszkania?

 • ~Robert 2011-07-25
  11:08:31

  0 0

  Mieszkań jeszcze trochę zostało, ale już niewiele więc jak ci zależy na mieszkaniu w tym osiedlu to musisz się spieszyć. Sądzę, że teraz jak zostało tak mało, to może być to okazją może jeszcze coś obniżą przy negocjacjach.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.