Wiadomości

Na trasie autobusu linii K zmienią się przystanki

2012-08-17, Autor: jg
Wrocławscy urzędnicy właśnie zdecydowali o dokonaniu drobnych korekt na trasie autobusu pospiesznego linii K. Wozy na północy miasta będą zatrzymywały się na innych przystankach.

Reklama

Od poniedziałku 3 września zostanie uruchomiony dodatkowy przystanek "Bezpieczna" dla autobusów linii K na ulicy Bezpiecznej przy skrzyżowaniu z ulicą Obornicką. Przystanek będzie posiadał status przystanku "na żądanie". Kierowca zatrzyma się więc na nim tylko na wyraźne życzenie pasażera oczekującego na pojazd lub po wciśnięciu guzika sygnalizującego zamiar opuszczenia autobusu przez osobę znajdującą się wewnątrz.


Natomiast autobusy linii K nie będą zatrzymywały się na przystanku "Bałtycka" zlokalizowanym przy skrzyżowaniu ulicy Obornickiej i Bałtyckiej. Warto zwrócić uwagę na te zmiany, które zaczną obowiązywać od początku nowego roku szkolnego.

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~Michu 2012-08-17
    20:10:50

    0 0

    Przecież takie zmiany to nieporozumienie. Bo chodziło o to, aby z Bezpiecznej K zniknął całkowicie, i między centrum a Karłowicami poruszał się jak najkrótszą trasą, jak na autobus pospieszny przystało. Czyli Broniewskiego-Obornicka-Bałtycka-most Osobowicki, z pominięciem Bezpiecznej i Osobowickiej. A obecna zmiana przystanku w dalszym ciągu powoduje, ze autobus za który płaci sie węcej, i tak jeżdzi na około całej dzielnicy, i dłuzej niż wiele normalnych linii.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.