Wrocław tym żyje

Na tych osiedlach we Wrocławiu strach oddychać. Tu sąsiad truje sąsiada

2023-01-21, Autor: m

W niewielu z tych miejsc działają na stałe czujniki monitorujące jakość powietrza. Nie trzeba jednak urządzeń pomiarowych, by bez cienia wątpliwości stwierdzić, że są we Wrocławiu osiedla na których zimą strach oddychać - bo zaszkodzi to naszemu zdrowiu, a może i zagrozić życiu.

Reklama

Wrocław od lat jest w czołówce miast świata z najgorszym powietrzem Prośby, groźby i apele nie pomagają. Wciąż w naszej okolicy mnóstwo jest osób, które palą w piecach czym popadnie. Nie zawsze z biedy, czasem ze zwykłej głupoty. A płacimy za to wszyscy - naszym zdrowiem. Są we Wrocławiu osiedla, na których zimą już pierwsza próba nabrania powietrza może się skończyć duszącym kaszlem. Mieszkańcy tych miejsc często są przyzwyczajeni do okropnego powietrza, którym na co dzień muszą oddychać. Gdy jednak w miejsca takie trafi ktoś, kto nie przebywa tam na co dzień, już od pierwszych chwil czuje przerażający smród dymu. 

Oto lista osiedli we Wrocławiu, na których strach oddychać - kliknij i zobacz

Oceń publikację: + 1 + 23 - 1 - 35

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (3):
 • ~Glamrock007 2023-01-20
  20:14:58

  10 3

  a gdzie w tym zestawieniu jest Biskupin ?! na Olszewskiego, Spółdzielczej i wszystkich bocznych uliczkach trzeba popołudniami i wieczorami chodzić w maskach gazowych bo się oddychać nie da a smród aż szczypie w oczy !

 • ~Gość1214 2023-01-20
  21:38:21

  5 7

  Nikt nie chce marznąć w zimie.Nie każdy może pozwolić sobie na niebotycznie drogi luksus ogrzewania gazem. Wielu żałuje , że wyrzuciło kopciuchy.

 • ~andrew699 2023-01-21
  14:36:30

  7 1

  KAWKA namawiała na piece gazowe bo ekologia teraz są rachunki dalej namawiają ale na ogrzewanie elektryczne.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy ulica Szczytnicka powinna być deptakiem?Oddanych głosów: 556