Nadchodzi trzecia edycja Spartan Cup

2011-02-24, Autor: Piotr Kolisko

Marzysz, by poczuć się jak zawodowy piłkarz? Chcesz poczuć emocje związane z walką o ligowe punkty? Zastanawiasz się, jakie uczucie towarzyszy wzniesieniu w górę Pucharu Ligi? Wszystkiego tego możesz doświadczyć walcząc w Amatorskiej Lidze Spartan Cup.

Rozpoczęły się już zapisy drużyn, które walczyć będą w trzeciej edycji rozgrywek Spartan Cup. Spartan jako organizator gwarantuje doskonałe boisko ze sztuczną trawą i oświetleniem przy ul. Krajewskiego, kompleksowe zaplecze z szatniami, rabaty na sprzęt sportowy, atrakcyjne nagrody, relacje w mediach i wiele innych korzyści.

Emocje związane z udziałem w turnieju są olbrzymie – radość ze zwycięstwa, złość po porażce, zażarte odrabianie strat, spory z sędziami, to wszystko sprawia, że można poczuć się jak zawodnik klubu walczącego w Ekstraklasie!
Rozgrywki w 2011 roku, niczym w lidze angielskiej, rozpocznie mecz o Superpuchar Ligi, pomiędzy mistrzem ligi a zdobywcą Pucharu Ligi. Od 2011 roku rozgrywki toczyć się będą w dwóch poziomach w systemie awans/spadek.

W rozgrywkach Spartan Cup uczestniczą zespoły maksymalnie 16-osobowe, z których na boisku o wymiarach 60x40 metrów, z bramkami 5-metrowymi przebywa 7 zawodników. Potyczki trwają 2x 20 minut, z 5 minutową przerwą i są sędziowane przez profesjonalnych arbitrów. Drużyny mają do dyspozycji szatnie z pełnym zapleczem sanitarnym.

Wszelkie informacje na temat ligi znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.spartancup.pl .