Na sygnale

Napad na bank na Nowym Dworze. Bandyta chciał wszystkich wysadzić

2013-12-10, Autor: jg
W całym mieście trwają poszukiwania mężczyzny, który we wtorkowe popołudnie napadł na jedną z placówek bankowych na Nowym Dworze. Rabuś uciekł ze skradzioną gotówką, szuka go policja w całym mieście.

Reklama

Do napadu doszło we wtorek, około godziny 15. Wtedy do placówki bankowej przy ulicy Gubińskiej na Nowym Dworze wszedł mężczyzna. Momentalnie zagroził, że zdetonuje ładunki wybuchowe, które ma przy sobie, jeśli nie zostaną wydane mu pieniądze z kas.

 

 

Przestraszeni pracownicy Eurobanku spełnili życzenie napastnika w obawie przed realizacją jego groźby. Wtedy rabuś błyskawicznie oddalił się z miejsca zdarzenia. Na szczęście w trakcie napadu nikomu nic się nie stało.

 

W całym mieście trwają już poszukiwania sprawcy. Policjanci na razie nie chcą podać informacji, jak dużą kwotę udało się skraść złodziejowi. Nie jest też pewne, czy mężczyzna rzeczywiście miał przy sobie ładunki wybuchowe.

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 1

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.