Wiadomości

Objazdy dla tramwajów po wykolejeniu na ulicy Pomorskiej

2020-02-13, Autor: mgo

Przez pół godziny nie było przejazdu torowiskiem na skrzyżowaniu ulic Pomorskiej i Dubois. Wykoleił się tam tramwaj. 

Reklama

Do utrudnień w ruchu w czwartkowy poranek doszło po godz. 8, kiedy na ulicy Pomorskiej tramwaj wypadł z szyn.

Aby zapewnić pasażerom obsługę, MPK Wrocław wyznaczyło objazdy. Tramwaje linii 14, 15 i 24 zostały skierowane przez Świętego Mikołaja, pl. Jana Pawła II, Most Sikorskiego i Dubois, a tramwaje linii 23 - przez Ruską, Kazimierza Wielkiego i pl. Dominikański.

CZYTAJ TEŻ: Prezes MPK zapowiedział nagrody za 10 dni bez wykolejeń

Sytuacja wróciła do normy po godz. 8.30. Tramwaje mogą notować opóźnienia na przystankach, zlokalizowanych na ich stałych trasach. 

 

Jak oceniasz stan wrocławskich torowisk?


Oddanych głosów: 2839

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (3):
 • ~Szymon Jan Chrzan 2020-02-13
  16:01:42

  12 3

  Drodzy wrocławianie!
  Czas zacząć działać bo to nie może być tak że co chwila w gazetach słyszycie że tramwaj się wykoleił na jakichs tam ulicach i że były utrudnienia. W tamtym roku było ich trochę ponad 100 wykolejeń podczas gdy w Poznaniu... 8!! Jak ktoś nie wierzy wyślę linka potwierdzającego
  http://m.infotram.pl/poznan-o-torowiskach-dbamy-o-ich-dobry-stan_more_121232.html Działajcie żeby torowiska były w jak najszybszym tempie remontowane bo prawie takie same wielkościowo miasta a taka różnica to już wstyd!!

 • ~kosynier 2020-02-13
  17:48:22

  14 4

  Pozna n potrzebował pieciu lat aby z 40 zejść do 8. Pytanie za 100 pkt, - ile lat potrzebuje Wrocław aby z ponad 100 zejść do tej liczby? Balawejeder coś bzdurzy o trzech latach... Czeka nas armagedon, ale czy to dziwi po latach nicnierobienia? W 2018 roku liczba wykolejeń sięgnęła 61. To nie stało się nagle, trup w szafie dojrzewał, ale pan prezydent miał klucz do szafy...
  Zrządzanie dużym miastem nie polega na głaskaniu kota i fundowaniu drewnianych sktzynek na skrzyżowaniach.
  Bójcie się wrocławianie...

 • ~kosynier 2020-02-13
  18:08:28

  16 4

  A prezydent w innej rzeczywistości :"To powód do radości, że we Wrocławiu przekroczyliśmy już milion metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni dla biznesu i nadal rozwijamy rynek biurowy.,(...)Wprowadzimy też system zachęt, by ich pracownicy możliwie najczęściej porzucali prywatne samochody na rzecz komunikacji zbiorowej. "
  ...ponad setka wykolejeń, zaległości kilkuletnie, najstarszy tabor tramwajowy w Polsce, taaak....

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.