Wiadomości

Od soboty zaczną działać dwa nowe przystanki komunikacji miejskiej

2012-05-25, Autor: jg
W ten weekend we Wrocławiu uruchomione zostaną dwa przystanki MPK. Najbardziej ucieszą się pasażerowie dojeżdżający do Psiego Pola od Zakrzowa.

Reklama

– Informujemy, że od 26 maja 2012 roku (sobota) autobusy linii 934 i 936 będą dodatkowo zatrzymywały się na przystankach "Zakrzowska" przy skrzyżowaniu ulicy Bora - Komorowskiego z ulicą Zakrzowską oraz na przystanku "Kopańskiego" na wysokości zakładu Polar-Whirpool – przekazuje Julia Wach, z biura prasowego urzędu miejskiego.


Oba przystanki posiadają status przystanków "na żądanie". To oznacza, że kierowcy autobusów będą zatrzymywali na nich pojazdy tylko i wyłącznie na prośbę pasażerów.
Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~pk 2012-05-25
    15:23:30

    0 0

    I pomyśleć, że kiedyś chwaliłem ten portal, a tu taka wtopa - nie ma żadnego nowego przystanku: Zakrzowska NŻ i Kopańskiego NŻ istniały już wcześniej, są i nadal będą istnieć, a jedyną zmianą jest to, że 934 i 936 będzie się na nich zatrzymywać. Nie poprawi to jednak w żaden sposób dojazdu na Psie Pole, bo de facto rozkłady się nie zmienią i nadal będą to jedyne linie którymi z Zakrzowa będzie można dojechać na Psie Pole.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.