Wiadomości

Od wtorku nowym mostem na Strzegomskiej

2010-08-16, Autor: bk
Od nocy z wtorku na środę kierowcy będą jeździć mostem na jezdni północnej ul. Strzegomskiej.

Reklama

Kończy się kolejny etap tej inwestycji. Do zakończenia budowy, czyli także do zakończenia mostu na jezdni południowej, samochody będą jeździły po moście południowym w obie strony.

Przewidywany termin zakończenia przebudowy ul. Strzegomskiej to koniec listopada tego roku. Do tego czasu powstaną dwie jezdnie po dwa pasy w każdą stronę. Między nimi zostawione jest miejsce na torowisko, które kiedyś ma tu powstać. Choć nikt nie wie kiedy.
Wzdłuż Strzegomskiej pojawią się także ekrany - najwyższe z nich będą miały 6 metrów.
Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
 • ~ 2010-08-16
  16:55:23

  0 0

  Wreszcie, tam to dopiero korki były!!!Przykładowo autobus 149 stamtąd jechał zimą na grunwald ok. 50 min. a czasem nawet dłużej!!! Z tymi tramwajami mogliby szybciej ruszyć, o ile w ogóle ruszą:/

 • ~ 2010-08-16
  17:25:45

  0 0

  Super. Ale już o tym, żeby wybudować estakadę nad jednotorową wprawdzie, ale niezmiernie utrudniającą linia PKP nie można było pomyśleć ??? Szkoda, że nie będzie szlabanów i postojów na budowanej AOW - nawet to chyba nikogo by w Polsce nie zdziwiło - w końcu cięcie kosztów to u nas priorytet !!! Paweł Gębski, Wrocław ([email protected])

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.