Ostatni mecz podsumowaniem rundy. Śląsk przegrywa w Szczecinie

2018-12-21, Autor: prochu

Piłkarze Śląska Wrocław przegrali w Szczecinie z Pogonią 1:2 w spotkaniu 20. kolejki Lotto Ekstraklasy. Podopieczni Pawła Barylskiego objęli prowadzenie po bramce Marcina Robaka w końcówce pierwszej połowy, ale po zmianie stron stracili dwa gole. Jeśli w sobotnim spotkaniu Górnik Zabrze pokona na wyjeździe Lechię Gdańsk, Śląsk spędzi przerwę między rundami w strefie spadkowej.

Pogoń Szczecin 2-1 Śląsk Wrocław 2:1 (0:1)
Bramki: Drygas 67, Guarrotxena 73 - Robak 45

Pogoń: Załuska - Stec, Walukiewicz, Malec, Matynia, Delew (66 Benyamina), Kozulj (64 Kowalczyk), Podstawski, Drygas, Majewski, Guarrotxena (90 Błanik).
Śląsk: Słowik - Broź, Pawelec, Golla, Kucharczyk, Farshad (82 Łuczak), Łabojko, Augusto (39 Gąska), Piech (73 Szczepan), Pich, Robak.

żółte kartki: Kozulj oraz Broź, Farshad, Pich, Szczepan.
sędzia: Jarosław Przybył.
widzów: 4212.

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 1