Kultura

Ostatnia w tym roku bezgotówkowa wymiana ubrań w centrum Wrocławia

2015-12-10, Autor: cel
Już w czwartek wieczorem dziewczyny po raz czwarty w Barbarze, a po raz ostatni w tym roku, będą się wymieniać ubraniami. Impreza rozpocznie się o godzinie 18 i potrwa 2 godziny, do zamknięcia lokalu.

Reklama

Bezgotówkowa wymiana ubrań, która planowana jest na najbliższy czwartek będzie już 4-tą z kolei imprezą z cyklu SWAP Wrocław, która odbędzie się Barbarze, drugą, która odbędzie się wieczór dnia powszedniego i XXIII imprezą SWAP Wrocław, jaka odbyła się od lutego 2013 roku.

– Na SWAP-ach każdorazowo pojawiają się zarówno ubrania letnie jak i zimowe. Ta przedświąteczna wymiana może być dobrym sposobem na pozbycie się ubrań, których już z pewnością nie włożymy. Żeby nie wozić ich do domu, można spróbować wymienić je na takie, które odświeżą zawartość naszej garderoby – zachęca Dżoolka, wrocławska blogerka i organizatorka imprez SWAP Wrocław.

 

 

Na SWAP przeznaczona jest najgłębsza część Barbary, zwana nogami. To tam na imprezę SWAP Wrocław rozstawiane są krzesła i kilka stołów, na których uczestniczki rozkładają przyniesione ze sobą ubrana. Przestrzeń ta jest naprawdę spora, dzięki czemu z łatwością można tam wstawić również przyniesione ze sobą wolnostojące wieszaki.

Wstęp na imprezy SWAP Wrocław jest zawsze bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji, ale uczestniczki zobowiązane są do przestrzegania zasad. Pierwsza z nich dotyczy stanu ubrań. Przyniesione rzeczy powinny być czyste i w dobrym stanie, czyli takim, w którym ich właścicielki same byłyby skłonne jeszcze na siebie włożyć.

Jest to sposób na wymianę tego, co się nam już znudziło, co jest za duże, bądź za małe lub co okazało się nietrafionym prezentem. Drugą zasadą jest to, że na imprezach z cyklu SWAP Wrocław nie można sprzedawać. Ta zasada wciąż odstrasza wiele potencjalnych uczestniczek imprez.

- Imprezy SWAP Wrocław mają być formą zabawy i spędzania wolnego czasu, a nie bazarem. - Tłumaczy Dżoolka. - Jest też miejscem nawiązywania nowych znajomości.

Trzecia zasada mówi o tym, że SWAP Wrocław dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków, ewentualnie kosmetyków. Książki i inne przedmioty powinny zostać w domu.

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Najczęściej czytane

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy nazwanie tramwaju imieniem Krzysztofa Balawejdera to dobry pomysł?Oddanych głosów: 1624