Sport

Panthers Wrocław żegnają się z Renaldasem Macevisiusem

2019-02-15, Autor: prochu

Renaldas Macevisius nie jest już zawodnikiem Panthers Wrocław. Kontrakt z Litwinem, który przed niespełna dwoma miesiącami dołączył do zespołu, został rozwiązany za porozumieniem stron.

Reklama

Zapowiedzi były szumne. Linebacker, który swoje umiejętności rozwijał w szkole średniej w drużynie Lacey Township Lions w Stanach Zjednoczonych, przekonywał, że formacja defensywna Panter będzie budziła postrach w całej Europie. Tymczasem nie minęły dwa miesiące od podpisania umowy, a zawodnika we Wrocławiu już nie ma.

- Zarząd oraz sztab trenerski klubu zdecydowali o rozwiązaniu kontraktu z Renaldasem Macevisiusem. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron. Zawodnikowi życzymy powodzenia i dalszego rozwoju kariery. - poinformował klub w oficjalnym komunikacie. I choć Panthers nie podają powodu rozstania z Macevisiusem, to nieoficjalnie mówi się o niezadowalającym poziomie sportowym zawodnika.

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Najczęściej czytane

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy ulica Szczytnicka powinna być deptakiem?Oddanych głosów: 1825