Tu jest Wrocław

Paragony grozy na parkingach we Wrocławiu. Tu za postój zapłacisz krocie!

2024-02-24, Autor: Klaudia Kłodnicka

Oto najdroższe parkingi we Wrocławiu. 10 złotych za godzinę postoju to coraz częściej pojawiająca się stawka we Wrocławiu. I to nie tylko w centrum miasta.

Reklama

KLIKNIJ I ZOBACZ NAJDROŻSZE PARKINGI WE WROCŁAWIU

Korzystając z wrocławskich parkingów czytajcie bardzo uważnie cenniki. Może się na przykład okazać, że po przekroczeniu określonego czasu za każdą godzinę parkowania zapłacicie aż 30 złotych. Albo że darmowe minuty dla klientów dyskontu obowiązują tylko na niektórych miejscach - zaparkowanie na niewłaściwej części parkingu to 250 złotych kary. Gdzie czekają takie pułapki? Zobaczcie w galerii!

KLIKNIJ I ZOBACZ NAJDROŻSZE PARKINGI WE WROCŁAWIU

Oceń publikację: + 1 + 9 - 1 - 8

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~oto słowo moje 2024-02-24
    22:22:40

    9 6

    Jakie opłaty, jakie parkingi, kto wystawia te "paragony" grozy? Przecież to jest wszystko nasza polska ziemia! Ziemia naszych przodków i praprzodków! To my tu jesteśmy panem i suwerenem - my, Naród Polski! A te sklepy, te jidki co spekulują na miejscach pod sklepami, to są przybłędy, którym pozwoliliśmy tu czasowo zamieszkać! Nie widzicie, jak nas dymają? To my mamy płacić żydowi za parkowanie na naszej własnej ziemi? To na tej samej zasadzie izraelska firma Tahal przejęła wodociągi w całej Polsce. I teraz sprzedaje gojom ich własną wodę.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.