Tu jest Wrocław

Pawilony handlowe przy Komandorskiej i Trwałej do rozbiórki. Zniknie m.in. Biedronka

2024-06-24, Autor: Klaudia Kłodnicka

Dwa pawilony handlowe przy skrzyżowaniu ul. Komandorskiej i Trwałej zostaną zrównane z ziemią. W ich miejscu staną nowe dwa budynki mieszkalne z funkcją handlowo-usługową, biurową oraz edukacyjną. Teraz mieszczą się tam m.in. sklepy, jest Biedronka, ale też wiele innych firm, m.in. fryzjer czy podolog.

Reklama

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA 

Budynek biurowo-usługowy przy ul. Trwałej 7, jest aktualnie siedzibą Spółdzielni Mieszkaniowej Wrocław-Południe, a przed jej powstaniem – Wrocławskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. To właśnie w tym miejscu swoją siedzibę ma m.in. przychodnia weterynaryjna, jest fryzjer oraz podolog. W drugim z budynków mieści się m.in. sklep sieci Biedronka. Nie wiadomo kiedy dokładnie rozpoczną się prace rozbiórkowe. Wiadomo jedynie, że wniosek o pozwolenie został złożony 18 czerwca.

- Dopiero niedawno złożyliśmy dokumentację, oczekujemy na decyzję. Na tym etapie nie informujemy o inwestycji - mówi portalowi TuWroclaw.com Urszula Hreniak ze spółdzielni. W miejscu pawilonów staną nowe dwa budynki mieszkalne z funkcją handlowo-usługową, biurową oraz edukacyjną. Nie jest wykluczone, że siedziba swoje biura ulokuje właśnie w nowo wybudowanym budynku. 

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA 

 

 

 

Oceń publikację: + 1 + 30 - 1 - 64

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~adik1980 2024-06-25
    14:24:50

    9 0

    Z jednej strony szkoda, jest tam dobry sklep papierniczo-biurowy, można coś skserowac lub wydrukować, no i weterynarz pod ręką. Biedronki akurat mi nie szkoda, o cokolwiek nie zapytasz to usłyszysz " prosze iśc do dużej biedronki, ta jest mała"..... No i dobre laboratorium. Ale z drugiej.... zbieranina patologii wokół nocnego i przez to - wieczne chlanie i rozboje dookoła. No cóż, czas na zmiany :)

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.