zamknij

Akademia Piłkarska Śląska Wrocław

Pewne zwycięstwo rezerw Śląska. WKS pozostaje liderem

2018-10-27, Autor: prochu

Piłkarze rezerw Śląska Wrocław pokonali Bielawiankę Bielawa 4:0 w 12. kolejce IV ligi. Po dwie bramki zdobyli Mateusz Młynarczyk i Michał Bartkowiak.

Bielawianka od początku spotkania pokazywała, że nie przyjechała do Wrocławia tylko się bronić. Grała odważnie, raz za razem stwarzając sobie okazje bramkowe. Skrzydła rywalom podciął jednak Mateusz Młynarczyk, który w 6. minucie otworzył wynik, pokonując bramkarza gości w sytuacji sam na sam. Kwadrans później ten sam zawodnik raz jeszcze wpisał się na listę strzelców. Taki stan rzeczy utrzymał się do przerwy.

Po zmianie stron przewaga WKS-u w dalszym ciągu nie podlegała dyskusji. W 60. minucie prowadzenie gospodarzy podwyższył Michał Bartkowiak, który wykorzystał dogranie Mateusza Młynarczyka. Po chwili Michał Bartkowiak ponownie pokonał bramkarza Bielawianki, ustalając wynik meczu.

Śląsk II odniósł jedenaste zwycięstwo w sezonie i pozostaje na fotelu lidera grupy wschodniej dolnośląskiej IV ligi.

Śląsk Wrocław - Bielawianka Bielawa 4:0 (2:0)
Bramki: Młynarczyk i Bartkowiak po dwie

Śląsk: Wrąbel - Kazimierowicz (65 Pasternak), Łazarowicz (65 Tabaka), Sztylka, Szpakowski (60 Izydorczyk), Bartkowiak (85 Błoński), Kucharczyk, Kierkiewicz, Młynarczyk, Sobczak, Caliński.

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 0

Gdzie BWA Awangarda powinna mieć siedzibę po remoncie Pałacu Haltzfeldów?