Na sygnale

Pijany i agresywny recydywista zatrzymany za kierownicą przez wrocławskich strażników miejskich

2015-12-14, Autor: jg
Strażnikom miejskim z Wrocławia udało się nie dopuścić do wypadku na drodze. Zatrzymali oni pijanego kierowcę, który jak się okazało, nie tylko złamał przepisy, ale był też pijany i wcześniej zabrano mu prawo jazdy za podobne występki.

Reklama

W miniony czwartek o godzinie 10.30 na ulicy Robotniczej we Wrocławiu, strażnicy miejscy interweniowali wobec 26-letniego mężczyzny, kierującego pojazdem marki Nissan, który nie zastosował się do znaku zakaz ruchu.

 

– Mężczyzna nie reagował na polecenia wydawane przez strażników i usiłował odjechać z miejsca popełnienia wykroczenia, co zostało mu stanowczo uniemożliwione – tłumaczą mundurowi.

 

 

Kierowca zachowywał się bardzo nerwowo i agresywnie. Jak ustalili strażnicy nie posiadał przy sobie dokumentów, uprawniających do kierowania pojazdem, gdyż miał je zatrzymane już wcześniej za jazdę pod wpływem alkoholu. Wzbudziło to dodatkowe, jak się później okazało słuszne podejrzenia strażników.

 

– Mężczyzna został przewieziony do komisariatu policji, gdzie przeprowadzono badaniu na zawartość alkoholu. Jak się okazało w wydychanym powietrzu stwierdzono około 1,7 promila alkoholu. Dalsze czynności prowadzi policja – przekazują strażnicy.

Oceń publikację: + 1 + 6 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.